פלילי

אנס אחד ביום: דניאל בינסטוק – התנדב לסייע לאישה שיכורה ואנס אותה

אנס אחד ביום אנס אחד ביום

הם טורפים, הם מסוכנים, ואנחנו לא ניתן להם להישכח. האנסים המורשעים הללו, גם אם יושבים כרגע בכלא, מחכים לרגע שבו יוכלו שוב להסתובב חופשיים בלי שאף אחד ידע או יכיר במסוכנות שלהם. המשטרה אולי מפקחת, אבל לפעמים אפילו השכנים הקרובים לא יודעים מי הוא הדייר החדש. בשביל זה אנחנו פה, עם הרשימה השחורה של האנסים. נפרסם כל יום שם אחר ואת הסיפור שמאחורי הרשעתו, ונרכז את כולם במקום אחד כדי שלא ישכחו אף פעם, מי הם אותם אנשים שפירקו לרסיסים חיים של כל כך הרבה נשים.

שם: דניאל בינסטוק

במה הורשע: עבירות אינוס בנסיבות מחמירות וחבלה חמורה

תאריך הרשעה: 29/08/13

מה הוא עשה: בינסטוק בילה בפאב ברחוב אלנבי בתל אביב, באותו הזמן שבו גם המתלוננת, אישה בת 49, בילתה במקום. בשלב מסויים זיהה הברמן שהאישה שיכורה וביקש מבינסטוק שילווה אותה החוצה ויזמין לה מונית. השניים יצאו החוצה, האישה סירבה להצעתו להזמין עבורה מונית ואז הוא תקף אותה.
הוא היכה אותה בחוזקה והפיל אותה על הרצפה. בעודה מוטלת על המדרכה, בעט בראשה וגרר אותה לחצר בניין סמוך. בחצר, חבט בה באגרופיו ובעט בה וגרם לה לדימומים ולחבלות קשות. בהמשך קרע את הגרביונים שלבשה ואת תחתוניה ואנס אותה.
כתוצאה מהתקיפה נגרמו לאישה חבלות חמורות, שכללו בין היתר דימום במוח שברים בעצמות האף ובארובות העין ופצע קרע באף.

העונש שקיבל: 16 שנות מאסר בפועל, שנתיים מאסר על תנאי, ופיצויים למתלוננת בסך 60,000 שקלים

מדברי השופטים:

בערעור הנאשם על גזר הדין שנדחה קבע בית המשפט כי "המדובר באחד המקרים הקשים והאכזריים של אונס אישה, אשר נקלעה, למזלה הרע, לפאב בו שהה גם המערער, כאשר בנוסף למעשה האינוס מדובר גם בתקיפתה האלימה של המתלוננת במטרה להשחית את פניה ולהשפילה עד עפר. המערער ראה במתלוננת, המבוגרת ממנו בכ-20 שנה ואשר היתה בגילופין, טרף קל וזמין לסיפוק יצריו המיניים החולניים והמעוותים, אך הוא לא הסתפק בכך אלא בחר להתעלל קשות במתלוננת האומללה, תוך שהוא גורם לה לחבלות קשות ולשברים באפה ובארובת עינה. על הנזק הרב שנגרם למתלוננת, ניתן ללמוד מתסקיר קורבן העבירה שבו תואר השֶבֶר שחל בחייה, בעקבות מעשיו הנפשעים של המערער, ועל הפגיעה הפיזית ובעיקר הנפשית, אשר עודנה מערערת את אושיות חייה, וסודקת את בטחונה העצמי ואת אמונה בבני אדם. המתלוננת נזקקת לטיפול שיקומי, הן ברמה הפיזית לשיקום פניה והן ברמה הנפשית, ולפי התסקיר 'קיים סיכון להתדרדרות במצבי לחץ ומשבר עתידיים'".

שתף את הכתבה ב:

צרו איתנו קשר בנוגע לכתבה:

    נגישות