עולם

בנו של יוצר סדרת הילדים 'מגלים את דורה' נתפס בקלטת סאדו-מאזו מביכה

סאדו מאזו צילום: מתוך אתר PIXABAY

עד לימים האחרונים זאק ווינר היה בחור אלמוני בן 26 שעובד בתעשיית הפקות סרטים וניסה את כוחו בפוליטיקה כשרץ למועצת עיריית מנהטן, ניו יורק, אולם אז דלף לטוויטר סרטון מיני שבו אישה מבצעת בווינר סשן של BDSM (סאדו-מאזו), שבמהלכו פיו של ווינר מכוסה, אטבים מוצמדים לפטמותיו והאישה בלבוש עור מטפטפת עליו שעווה, ווינר עצמו נראה סובל-נהנה ותחת שליטתה של הגברת.

חשבון הטוויטר האנונימי והמסתורי של הבחורה העלה בימים האחרונים את קטע הווידאו המדהים והכיתוב: "חברתי הגבירה המדהימה שיחקה עם זאק ווינר המועמד למועצת העירייה ואני היחידה שיש לה את החומר ביד". הסרטון צולם באולפן פרתנון שנמצא במנהטן ונודע בדאנג'נים BDSM באיכות גבוהה שהוא מתחזק.

מנהל הקמפיין של ווינר, ג'ו גאלאגר, הודיע לטוויטר על החשבון והחומר וטוויטר חסמה את החשבון האנונימי, לפני שהוא הוחזר לאוויר ושוב הוסר. אבל בינתיים העניין הפך לידיעה מרכזית באתר 'ניו יורק פוסט' ובעקבותיו הופץ לאתרי חדשות ורכילות רבים בעולם.

ב'ניו יורק פוסט' התקשרו לבקש תגובה מווינר והוא אישר שאכן הוא נמצא בווידאו שהופץ, לטענתו הסרטון צולם לפני שנה וחצי עם אקסית שלו אותה פגש במסיבת ליל כל הקדושים בנובמבר 2019. "לא רציתי שאיש יצפה בכל, אבל הנה אנחנו כאן", מסר ווינר בהודעה, "אני לא מתבייש בסרטון פרטי שלי שרץ בטוויטר. זו היתה פעילות פנאי שעשיתי עם חברתי בזמנו לשם הנאה. כמו צעירים רבים גדלתי לתוך עולם בו הרגעים הכי פרטיים שלנו תועדו אונליין".

במקום להתבייש ווינר, שסרב לחשוף את שמה של האישה בסרטון, אמר: "אני פעיל BDSM גאה ואוהב את פעילות הסאדו-מאזו".

לטענתו של ווינר אין לו מושג כיצד הסרטון הזה צץ על פני הרשת. הוא טוען שמדובר בהפרת אמון, וזה עוד לפני שהוא נכנס לפוליטיקה שבה המושג 'הפרת אמון' מקבל זווית קצת שונה. בכל מקרה, יש לציין כי הקמפיין של ווינר מוגדר כחסר סיכוי – הוא מתמודד מול פוליטיקאים מנוסים ובעלי אמצעים, תמיכה וקמפיין מוצלחים בהרבה ממה שיש לו להציע.

עוד לפני הדלפת הסרטון הקמפיין של ווינר שמתמודד במחוז השישי באפר ווסט סייד, התקשה בגיוס כספים, כאשר הצליח לגייס רק 10 אלף דולר שרובם ככולם כספים שהשקיעו ווינר עצמו ומנהל הקמפיין שלו ג'ו קלאגר ואין לווינר תמיכה מאף אישיות ציבורית או גוף כלשהו.  לכן ברשת צצו קונספירציות לפיהן יתכן שדווקא ווינר עומד מאחורי ההדלפה כדי להרוויח פרסום ולהיכנס לתודעה. ועדיין מותר לפקפק אם ווינר היה רוצה להשיג זאת באמצעים האלה.

זאק ווינר הוא בעלים ומייסד שותף של חברת הפקים סרטים עצמאית בשם 'סטאג פיקצ'רס'. אביו אריק ווינר הוא כאמור אחד היוצרים של "מגלים את דורה" סדרת האנימציה המצליחה לילדים. יש לציין כי לצד המבוכה והבדיחות שרצות ברשת, ווינר קיבל תמיכה חמה מחובבי סצינת ה-BDSM וכן מאנשים רבים שמרגישים שנעשה לו עוול כבד.

שתף את הכתבה ב:

צרו איתנו קשר בנוגע לכתבה:

    נגישות