פלילי

אנס אחד ביום: אליאב עמר – עכשיו יבין ש"לא זה לא"

אנס אחד ביום: עמית חכים אנס אחד ביום

הם טורפים, הם מסוכנים, ואנחנו לא ניתן להם להישכח. האנסים המורשעים הללו, גם אם יושבים כרגע בכלא, מחכים לרגע שבו יוכלו שוב להסתובב חופשיים בלי שאף אחד ידע או יכיר במסוכנות שלהם. המשטרה אולי מפקחת, אבל לפעמים אפילו השכנים הקרובים לא יודעים מי הוא הדייר החדש. בשביל זה אנחנו פה, עם הרשימה השחורה של האנסים. נפרסם כל יום שם אחר ואת הסיפור שמאחורי הרשעתו, ונרכז את כולם במקום אחד כדי שלא ישכחו אף פעם מי הם אותם אנשים שפירקו לרסיסים חיים של כל כך הרבה נשים.

שם: אליאב עמר, תושב אילת בן 28.

במה הורשע: אינוס ומעשה מגונה.

תאריך הרשעה: שנת 2019.

מה הוא עשה: אנס בחדר מלון באילת צעירה שהכיר באותו היום. לאחר בילוי בחברתה ובחברת אחותה וחברים נוספים במלון בעת חופשה, הלך עמר אחרי הצעירה לחדרה, כשהיא, לדבריה, חשבה שהוא מתלווה אליה כי שכח משהו בחדרה מוקדם יותר. שם החל לגעת בה ובאיברים אינטימיים בגופה למרות שאמרה לו כי אינה מעוניינת וביקשה שיעזוב אותה. בשלב מסוים השכיב אותה על המיטה תוך שהיא מתנגדת ואומרת לו שהיא רוצה להתקלח וללכת לישון. הוא המשיך במעשיו והחל לאנוס אותה תוך שהיא מנסה להדוף אותו ואומרת לו שוב שהיא לא מעוניינת, עד שבשלב מסוים הבינה שלא תצליח לגבור עליו ונכנעה.

העונש שקיבל: 8 שנות מאסר, שנה מאסר על תנאי ופיצוי של 70 אלף שקלים לקורבן.

ציטוט שופט/ת:

  • "גם אם נניח, כי הנאשם פירש את התנהגותה הנחמדה של המתלוננת כהיענות ל’חיזוריו’, ואת הליכתו אחריה לחדר מבלי שסילקה אותו, כסימן נוסף שהיא מעוניינת בו, הרי שברגע שנכנסו לחדר והמתלוננת אמרה לו מספר רב של פעמים כי היא לא רוצה, כי היא עייפה ורוצה ללכת לישון, ביקשה שייצא מהחדר, והסיטה את ראשה כשניסה לנשק אותה, היה עליו להבין שטעה, ושהמתלוננת אינה מעוניינת לקיים עמו יחסי מין… אין כל פרשנות אחרת להתנהגותה של המתלוננת במהלך האירוע, אלא כמבטאת אי הסכמה טוטאלית למעשי הנאשם, ממנה התעלם הנאשם באופן בוטה".
  • "אם אכן הנאשם טעה בהבנת הסיטואציה, כטענת ההגנה, לא ניתן לומר שמדובר בטעות כנה וסבירה, אלא בטעות הנובעת מעצימת עיניו ואטימת אוזניו בפני תחנוניה של המתלוננת, וככל הנראה מתוך חשיבה מעוותת, שרצונו גובר על רצונה, שהוא רשאי ‘לשכנע’ אותה ולאלץ אותה להסכים, ושכניעתה בסופו של דבר, מהווה הסכמה בדיעבד לכל מעשיו".
שתף את הכתבה ב:

צרו איתנו קשר בנוגע לכתבה:

    נגישות