פלילי

אנס אחד ביום: סמיר אבו-ג'דה – פגיעה מינית במועדון

אנס אחד ביום: עמית חכים אנס אחד ביום

הם טורפים, הם מסוכנים, ואנחנו לא ניתן להם להישכח. האנסים המורשעים הללו, גם אם יושבים כרגע בכלא, מחכים לרגע שבו יוכלו שוב להסתובב חופשיים בלי שאף אחד ידע או יכיר במסוכנות שלהם. המשטרה אולי מפקחת, אבל לפעמים אפילו השכנים הקרובים לא יודעים מי הוא הדייר החדש. בשביל זה אנחנו פה, עם הרשימה השחורה של האנסים. נפרסם כל יום שם אחר ואת הסיפור שמאחורי הרשעתו, ונרכז את כולם במקום אחד כדי שלא ישכחו אף פעם מי הם אותם אנשים שפירקו לרסיסים חיים של כל כך הרבה נשים.

שם: סמיר אבו-ג'ודה

במה הורשע: אינוס, גרימת חבלה גופנית וניסיון למעשה סדום בחיילת.

תאריך הרשעה: ספטמבר 2019

מה הוא עשה: החיילת בילתה עם חברותיה במועדון הפורום בבאר שבע, שם עבד אבו ג'ודה כפועל ניקיון. במהלך הערב גילתה שאיבדה את תעודת החוגר שלה וביקשה את עזרתו של אבו-גודה, שכאמור עבד במקום. היא נתנה לו את מספר הטלפון שלה כדי שיתקשר אליה אם ימצא את האבידה. זמן קצר לאחר מכן הוא התקשר אליה, אמר לה שהתעודה נמצאה ואמר לה שתפגוש אותו בשירותים. שם הוביל אותה לתוך תא, נעל את הדלת וביצע בה את המעשים בניגוד לרצונה ולמרות התנגדותה, תוך שהוא גורם לה כאבים עזים וחבלות. בהמשך הצליחה החיילת להדוף את התוקף, להימלט מהשירותים ולהזעיק את חברותיה.

העונש שקיבל: תשע שנות מאסר + פיצוי של 70,000 שקל לקורבן.

מדברי השופטים:

  • בית המשפט נתן אמון מלא בעדות המתלוננת, וקבע חד משמעית כי עדותה הייתה כנה ואותנטית וכי יש לאמצה. כן קבע כי אבו ג'ודה התמיד בהכחשתו את המעשים ולא קיבל אחריות על מעשיו. לכן אינו יכול לזכות בהקלה בעונש המוענקת למי שמקבל אחריות ומגלה אמפתיה לקורבן העבירה.
  • השופטים ציינו עוד כי הנאשם ניצל לרעה את מצוקתה של הקורבן ואת האמון שנתנה בו, מתוך הנחה שעובד המקום יסייע לה.
  • השופטים קבעו שהשפעת העונש על משפחתו של הנאשם, ובנו הפעוט שנולד בזמן המשפט, היא גורם שניתן להתחשב בה, אולם בעת ביצוע העבירה החמורה אשתו כבר הייתה בהריון, דבר שלא הניא אותו מלבצע את המעשה הנפשע, שאת השלכותיו על חייו ומשפחתו יכול היה לחזות. לכן קבעו כי ההתחשבות תהיה מועטה יחסית

 

שתף את הכתבה ב:

צרו איתנו קשר בנוגע לכתבה:

    נגישות