מדיה, עולם

לקחה את חופש העיתונות עד הקצה? עיתונאית דנית קיימה סקס במהלך כתבה

העיתונאית הדנית לואיז פישר. שילבה עבודה והנאה?

עד כמה רחוק עיתונאים ועיתונאיות הולכים כדי להביא סיפור, להשיג סקופ ואיזה גבולות לעולם לא חוצים?

התהיות האלה עולות שוב כעת לאחר מקרה שארע בדנמרק וגורם לסערה בתקשורת העולמית. שדרנית הרדיו הדנית  לואיז פישר, בת 26, הלכה עד הסוף תרתי משמע כדי להשיג סקופ במועדון חילופי זוגות הסמוך לעיר הבירה קופנהאגן כאשר קיימה סקס עם מרואיין וזאת תוך כדי הראיון. במהלך הראיון פישר נשמעת נאנחת וגונחת במהלך הראיון שהיא מקליטה. הקטע בן 2 הדקות שודר בתחנת רדיו4 הדנית בה עובדת פישר. הנה הוא:

פישר ניגשה למועדון חילופי הזוגות שנקרא 'סווינגלאנד' בפרבר אישוי ISHOJ הסמוך לקופנהאגן על מנת לסקר את פתיחתו מחדש לאחר הסרת מגבלות הקורונה.

"אין לי בן זוג, זה בהחלט הפך את זה לקל יותר", סיפרה פישר לעיתון הגרמני 'בילד' בהתייחסותה לסגנון הראיון הבלתי שגרתי, "אמא שלי רק חושבת שזה משעשע והיא צוחקת, אבא שלי חשב שזה היה ממש קול". באשר ליחס של המבקרים במועדון שבאו לחפש סקס ואותם ראיינה פישר, היא אמרה: "רובם היו מאוד חיוביים וחשבו שזה היה אמיץ וקול מצידי. אחרים סבורים שחציתי קו אדום בעיתונות".

טוב, מותר להסכים שנחצה קו אדום, כאשר שומעים בהקלטת הרדיו קולות של גופים אנושיים נתקעים ומתחככים זה בזה והעיתונאית פישר שואלת את האדם שמתעלס עימה "מה הוא רואה לפניו?" והוא משיב: "אישה טעימה". פישר טוענת שלא התכוונה מראש להשתתף במועדון כשבאה לסקר, ובכל מקרה טינה קראגלונד, האישה שעומדת בראש מערכת החדשות של תחנת רדיו 4, אמרה לעיתונות הדנית שהתחנה אישרה את המהלך הנועז של העיתונאית ואמרה: "אני מרגישה וחושבת שזה מגניב כשעיתונאים מנסים לעשות סיפורים בדרך שונה".

בתחנת רדיו 4 ידעו לעשות מהלימון לימונדה טעימה והעלו ציוץ קידום הידיעה תחת הלשון: "אזהרה, זה נהיה חם ורטוב גם עבור הכתבת וגם עבור האורחים".

ואם הגעתם עד לפה ואתם מעוניינים להמשיך, הנה חשבון האינסטגרם של לואיז פישר.

שתף את הכתבה ב:

צרו איתנו קשר בנוגע לכתבה:

    נגישות