מדיני

מתכוננת לחזרה לממשלה: איילת שקד תזכה לאבטחה צמודה

הפגנה מול ביתה של איילת שקד הפגנה מול ביתה של איילת שקד

ההסתה עושה את שלה: אתמול (א') בערב החליט קצין הכנסת, ניצב יוסף גריף, בתיאום עם המשטרה, להציב על ח״כ איילת שקד (ימינה) אבטחה צמודה.

בשבוע האחרון ח"כ שקד חווה מתקפה אלימה הן ברשתות החברתיות והן בהודעות ווסטאפ ו-SMS שנשלחו אליה למכשיר הטלפון הנייד. "איילת זה לא יעזור אלף מספרי טלפון שתחליפי מה אצם עשיתם אתם לא תדעו נחת מריתנו (הטעות במקור, ב"א)", נכתב באחת מהן, "אנחנו נעשה לכם סרטן יום יום מתחת לבית. אבל מה שעשיתם מגיע לכם תדבר הכי נוראי שאפשר לאחל לבנאדם מאחל חכם מחלות קשות שלא תקומו מהן". בהודעה אחרת נכתב: "אנחנו הולכים להפוך את חיים וחיי משפחותיכם לגיהינום בדיוק כפי שעשיתם לנתניהו ואשתו וילדיו רק על סטרואידים".

בנוסף להודעות הארסיות האלה, אתמול נערכה הפגנה סוערת מחוץ לביתה של ח"כ שקד בתל-אביב, שבהמלכה הונפו דגלי הליכוד ולצידם הונפו שלטים שעליהם נכתב "שמאלנים בוגדים". בהפגנה נשא דברים הרב דוד פנדל, ראש ישיבת ההסדר בשדרות, ומי שהיה נחשב בעבר לתומך גדול של מפלגת ימינה.

"הם הולכים לייבש את יהודה ושומרון", קרא הרב פנדל, "אנחנו מפה קוראים ודורשים מגדעון סער, קוראים דורשים מזאב אלקין וקוראים ודורשים מיועז הנדל וקוראים ודורשים מאיילת וכל מי שהיה קשור ולקח את הקולות שלנו מתוך אמונה שהנה הם מביאים בשורה של אחדות.  אין אחדות בלי ציבור דתי, בלי הציבור החרדי ובלי רוב בניין של הציבור היהודי שבחר בדרך מאוד מיוחדות. בחירות חמישיות זה לא אסון".

בהקשר הזה נזכיר שעל תלמידי ישיבות הסדר נאסר להשתתף בפעילות מפלגתית ושישיבת ההסדר בשדרות כבר הייתה על "המוקד" בשל פעילות פוליטית בסבב הבחירות האחרונות.

אחת ההודעות שח"כ שקד קיבלה לפאלפון שלה
שתף את הכתבה ב:

צרו איתנו קשר בנוגע לכתבה:

    נגישות