פלילי

אנס אחד ביום: ישראל חיים – אנס וצילם בת 13

ישראל חיים ישראל חיים

הם טורפים, הם מסוכנים, ואנחנו לא ניתן להם להישכח. האנסים המורשעים הללו, גם אם יושבים כרגע בכלא, מחכים לרגע שבו יוכלו שוב להסתובב חופשיים בלי שאף אחד ידע או יכיר במסוכנות שלהם. המשטרה אולי מפקחת, אבל לפעמים אפילו השכנים הקרובים לא יודעים מי הוא הדייר החדש. בשביל זה אנחנו פה, עם הרשימה השחורה של האנסים. נפרסם כל יום שם אחר ואת הסיפור שמאחורי הרשעתו, ונרכז את כולם במקום אחד כדי שלא ישכחו אף פעם מי הם אותם אנשים שפירקו לרסיסים חיים של כל כך הרבה נשים.

שם: ישראל חיים

במה הורשע: אינוס ומעשה סדום בקטינה בת 13

תאריך הרשעה: 2021

מה הוא עשה: חיים הכיר את הקטינה, תושבת השרון, באינסטגרם, והשניים החלו להתכתב שם ובווטסאפ. הוא קבע להיפגש עמה בגינה ציבורית, כשהוא מודע לגילה, והם סיכמו כי יביא איתו בקבוק וודקה. במהלך הפגישה, כשהייתה תחת השפעת אלכוהול, הוא ביצע בה מעשה סדום ואף אנס אותה תוך שהוא מצלם את המעשים שנמשכו שלוש שעות. עובר אורח שהבחין בהם שרועים על הדשא הזעיק את המשטרה, הנאשם נמלט מהזירה ונתפס בשלב מאוחר יותר. במסגרת ניהול ההליכים הנאשם הודה והורשע במסגרת הסדר טיעון, שלא כלל הסכמה עונשית, בעבירת אינוס ומעשי סדום.

העונש שקיבל: 7 שנות מאסר בפועל, מאסר על תנאי ופיצוי בגובה 60,000 ₪

ציטוט שופט/ת:

  • "המעשה צולם על ידי הנאשם במכשירו הסלולרי ואין לדעת לאן היה מופץ הסרטון לולא נתפס על ידי המשטרה, המעשה בוצע במשך כשלוש שעות והופסק על ידי עובר אורח במקום. הנאשם ניצל את פגיעותה של הקטינה על רקע רקעה המשפחתי וגילה הצעיר מאוד. הפרקליטות הפנתה להפרש הגילים בין הפוגע לקורבן ולתכנון שברקע ביצוע המעשים".
  • "ההגנה טענה להפחתת מידת הפגיעה בערכים ובחומרת המעשה ב'הדדיות' של המעשים. איננו מקבלים טיעון זה, ה'הדדיות' – קרובת משפחה של 'הסכמה' היא, וכשמדובר בילדה בת 13 לא תישמע מכוח חוק לא הסכמה ולא הדדיות. אין ילדה כה קטנה יכולה כלל לשתף פעולה או להסכים למעשים מסוג זה כלפיה".
  • "המדינה בטיעוניה לעונש עמדה על חומרת מעשי הנאשם בנסיבותיהן… המעשה צולם על ידי הנאשם במכשירו הסלולרי ואין לדעת לאן היה מופץ הסרטון לולא נתפס על ידי המשטרה. הנאשם ניצל את פגיעותה של הקטינה על רקע רקעה המשפחתי וגילה הצעיר מאוד".
שתף את הכתבה ב:

צרו איתנו קשר בנוגע לכתבה:

    נגישות