פלילי

אנס אחד ביום: רוני אליהו – "המטפל" שרימה וניצל

אנס אחד ביום: עמית חכים אנס אחד ביום

הם טורפים, הם מסוכנים, ואנחנו לא ניתן להם להישכח. האנסים המורשעים הללו, גם אם יושבים כרגע בכלא, מחכים לרגע שבו יוכלו שוב להסתובב חופשיים בלי שאף אחד ידע או יכיר במסוכנות שלהם. המשטרה אולי מפקחת, אבל לפעמים אפילו השכנים הקרובים לא יודעים מי הוא הדייר החדש. בשביל זה אנחנו פה, עם הרשימה השחורה של האנסים. נפרסם כל יום שם אחר ואת הסיפור שמאחורי הרשעתו, ונרכז את כולם במקום אחד כדי שלא ישכחו אף פעם מי הם אותם אנשים שפירקו לרסיסים חיים של כל כך הרבה נשים.

שם: רוני אליהו, הצהיר על עצמו כמטפל אלטרנטיבי

במה הורשע: 22 אישומים שונים בעבירות אונס, מעשה סדום, מעשים מגונים ומרמה.

תאריך הרשעה: 19/02/2012.

מה הוא עשה: אליהו טען שהצליח לפתח שיטה ייחודית לריפוי מלא של מחלות קשות ובטיפולים שהעניק ניצל מינית מטופלות. על פי השיטה שהמציא, נהג אליהו לעסות את מטופליו בעירום. הוא נהג לגעת בקורבנותיו באופן שאינו הולם שיטת טיפול כלשהי, כולל החדרת אצבעותיו לאיברי המין ללא הסכמה.

בנוסף, פתח אליהו מכללה שבה אמור היה ללמד לכאורה את שיטתו, וגבה כספים במרמה מתלמידיו.

העונש שקיבל: 16 שנות מאסר + פיצויים בסך 800 אלף שקל בסך הכל לעשרות המתלוננים נגדו, ו-100 אלף שקלים לכל אחת משלוש הנשים אותן תקף מינית.

ציטוט שופט/ת:

  • "עבירות המין שבוצעו על ידי הנאשם הינן חמורות על פי כל קנה מידה. הנאשם הפר את האמון שנתנו בו המטופלות, ותוך כדי עיסוי ביצע בהן את זממו לצורך סיפוק צרכיו המיניים האפלים".
  • "לדרישתו של הנאשם מהמטופלות לפשוט את מלוא בגדיהן, לא היה כל צורך רפואי או טיפולי, והדבר נועד למימוש תאוותיו המיניות של הנאשם כלפי המטופלות, אשר נמצאו במצב המונע את התנגדותן… העובדה כי חלק מהמטופלות הסכימו לקבל טיפולים נוספים, למרות שהנאשם ביצע בהן מעשים מיניים ללא הסכמתן, נעוצה באמון הרב שרכשו המטופלות לנאשם".
  • "הנאשם לא נקט באלימות או בלשון איומים, על מנת לבצע את זממו, אך איננו סבורים כי יש בכך כדי להפחית מחומרת מעשיו עת ביצע את המעשים תוך ניצול מצוקתן וחולשתן של המטופלות, שהאמינו בדבריו של הנאשם כי מדובר בדרך טיפול שנועדה לשפר את מצבן הבריאותי".
שתף את הכתבה ב:
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב telegram
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

צרו איתנו קשר בנוגע לכתבה:

    נגישות