פלילי

אנס אחד ביום: אברהם לשם – תקף מינית ילדה בת 4.5

אנס אחד ביום: אלכסנדר לוז'קין אנס אחד ביום

הם טורפים, הם מסוכנים, ואנחנו לא ניתן להם להישכח. האנסים המורשעים הללו, גם אם יושבים כרגע בכלא, מחכים לרגע שבו יוכלו שוב להסתובב חופשיים בלי שאף אחד ידע או יכיר במסוכנות שלהם. המשטרה אולי מפקחת, אבל לפעמים אפילו השכנים הקרובים לא יודעים מי הוא הדייר החדש. בשביל זה אנחנו פה, עם הרשימה השחורה של האנסים. אנחנו נפרסם כל יום שם אחר ואת הסיפור שמאחורי הרשעתו, ונרכז את כולם במקום אחד כדי שלא ישכחו אף פעם מי הם אותם אנשים שפירקו לרסיסים חיים של כל כך הרבה נשים.

שם: אברהם לשם, בן 26

במה הורשע: מעשה מגונה בנסיבות אינוס בילדה בת ארבע וחצי

תאריך הרשעה: 16/03/21

מה הוא עשה: לשם תקף את ילדה בת 4.5 בשנת 2019 בחצר בית כנסת בירושלים. לאחר שהילדה סיפרה להוריה על שאירע, הם הגישו תלונה למשטרה והילדה נחקרה. שמלתה, שעליה כתמי זרע, נמסרה למשטרה. לשם, שנחקר בעבר על תקיפה מינית, הופיע במאגר הדנ"א המשטרתי וכך נתפס.

העונש שקיבל: שלוש שנות מאסר וחצי + קנס של 50 אלף שקלים

ציטוט שופט/ת: "בהכרעת דין מפורטת הורשע הנאשם בגין עבירת מין שביצע בילדה רכה בשנים. הנאשם הורשע בעבירה של מעשה מגונה בקטינה, לאחר שזוכה מעבירת אינוס שבה הואשם, וכן הורשע בעבירה של מעשה מגונה בפומבי. נוכח מכלול השיקולים כמפורט בגזר הדין, ובהתחשב ברמת הענישה הנוהגת בעבירות דומות, נגזר על הנאשם עונש מאסר בפועל של שלוש שנים וחצי, מאסר על תנאי, ותשלום פיצוי בסך 50,000 לנפגעת העבירה".

שתף את הכתבה ב:

צרו איתנו קשר בנוגע לכתבה:

    נגישות