מדיה

לגגל בזפת ונוצות: קרב עלבונות בין הנגבי לקרעי בשידור חי

צחי הנגבי ושלמה קרעי ח"כ הנגבי וח"כ קרעי (בתמונה הקטנה). ירי בנגמ"ש בתוכנית הבוקר של "קשת"

המתח בבוקר שאחרי הבחירות נראה היטב גם מעל פני השטח. ולא בהכרח אצל אלו שהשיגו מעט מנדטים. דווקא חברי כנסת של הליכוד, המנצחת הגדולה מבחינת מנדטים בבחירות לכנסת ה-24, סיפקו הבוקר פארסה שלא היתה מתאימה אולי לתלמידי תיכון אבל בטח לא לנבחרי ציבור.

הכל החל כשח"כ צחי הנגבי התראיין בבוקר לניב רסקין בקשת 12. כשרסקין דיבר על הצוהר שנפתח עם מנסור, הוא ציין כי בזמן השיחה צייץ חבר הכנסת מהליכוד שלמה קרעי: "בשום פנים ואופן לא".


בתגובה ענה הנגבי לרסקין: "תזכיר לי במי מדובר?…אני אעשה גוגל על זה".

קרעי לא ויתר. הוא עלה לשידור וענה להנגבי כי "עדיף לחפש מישהו בגוגל מישהו לא מוכר מאשר לחפש בגוגל ולהתבייש. מי יודע אם צחי הוא לא החפרפרת של גדעון (סער; ל.ג.ר) שנשאר בליכוד בכלל".

רסקין המופתע ניסה לעצור את קרעי ולשאול אם לא הגזים מעט, אך האחרון לא עצר. "אדם שבא וזורק לפח את כל הערכים של הליכוד ורוצה להקים ממשלה עם תומכי טרור. מה יקרה כשיזרקו עלינו טילים והוא יצטרך לאישור של מנסור עבאס כדי לצאת למבצע בעזה? זה בן אדם שאין לו בכלל מקום בממשלה ימנית".

גם בליכוד שמעו את הראיון המביך שהפך ויראלי כמעט בין רגע, והחליטו כי בעת הזו יעצרו את הראיונות של חברי הליכוד בכל ערוצי התקשורת.

בליכוד לא מעוניינים כרגע בפרשנויות של שונות של חברי הכנסת רגע לפני שנכנסים למשא ומתן. ההתקוטטות בין חברי הכנסת הבוקר, בשידור חי ופחות מיממה לאחר הבחירות, בהחלט תרמו להחלטה.

שתף את הכתבה ב:

צרו איתנו קשר בנוגע לכתבה:

    נגישות