כללי

סגר? שקר! פירוט ההפרות הביזאריות של סוף השבוע

אם צריכים הוכחות לעד כמה הסגר השלישי הוא בדיחה, צריף רק להציץ בדו"חות המשטרה בסוף השבוע, ולקבל פרופורציה על השאלות הכביכול קשות לגבי נתוני התחלואה שמסרבים לרדת.. לאנשים פשוט לא אכפת. לא, לא לכולם. יש רבים שמקפידים אך זה לא שווה הרבה כשיש כל כך הרבה מקרים של הפרות המוניות, לפעמים אפילו על ידי אנשים שנדבקו בנגיף ואמורים בכלל לשהות בבידוד.הנה לפניכם המיטה של הביזאר מסוף השבוע האחרון הסתתר מהשוטרים, נפל מהמזגן ונפצע בסוף השבוע, המשטרה נקראה לאירוע הפרעת מנוחה בעקבות מסיבה בדירה בחולון. השוטרים שהגיעו למקום ואיתרו מספר רב של צעירים שהיו בדירה והסתתרו מפניהם, ככל הנראה על מנת להימנע מקבלת דו"חות. במהלך זיהוי משתתפי המסיבה בדירה כדי לוודא שאין חייבי בידוד או חולים מאומתים בין הנוכחים, הזעיק אחד המבלים את השוטרים וטען כי אחד המשתתפים לטענתו "קפץ מהחלון". השוטרים הזעיקו למקום את מד"א ובבדיקת נסיבות המקרה עלה, כי האיש, תושב המרכז בשנות ה-20 לחייו, נכח בדירה אולם ככל הנראה הסתתר על מדחס המזגן מחוץ לחלון שנשבר והוא נפל מטה. מרוץ סוסים בדרום במקרה אחר מנעו שוטרים קיומו של מרוץ סוסים ומסרו עשרות דו"חות לנוכחים במקום. בפעילות משטרתית לאכיפת הנחיות הסגר נערכו שוטרי תחנת ערוער בשטח פתוח סמוך לכביש 25וביצעו מניעה ואכיפה כנגד משתתפי מרוץ סוסים. לנוכחים, שבכוונתם היה לערוך מרוץ סוסים, נמסרו 28 דו"חות בגין הפרת הסגר ו 4 דו"חות תנועה. אלכוהול ועימותים עם שוטרים במסיבה בירושלים למסיבה אחרת בירושלים, רועשת ורוויית אלכוהול שנערכת בשכונת מלחה ובה עשרות אנשים, השוטרים שנכנסו למקום איתרו מספר רב של משתתפים, חלקם תחת השפעת אלכוהול רבה שהחלו מתעמתים עם השוטרים ומפריעים להם בביצוע משימתם. תוך כדי כך, במהלך סריקות בתוך המבנה אותרו משתתפים רבים נוספים המנסים להסתיר עצמם מפני השוטרים מתחת לשולחנות, מאחורי וילון, במרתף הבית ובחדרים נעולים, ומספר משתתפי המסיבה שמנסים לטפס באמצעות סולם לטפס על מנת לצאת מעבר לחומת חצר הבית. בנוסף אותרו במקום מספר רב של מיכלי "גז קצפת" לאחר שימוש, גז המהווה סיכון של ממש לחיי אדם המשתמשים בו שלא לייעודו המקורי. במהלך פעילות השוטרים לבירור זהות הנוכחים ואכיפה כנגדם בגין הקמת רעש והפרת התקנות והנחיות הסגר, החל צעיר כבן 22 להתעמת עם השוטרים והוא נעצר לחקירה בגין תקיפת שוטרים. פרט אליו, עלה כי מארגנת המסיבה צעירה כבת 29 על פי החשד הינה חולת קורונה ועליה לשהות בבידוד בשל כך. החשוד הצעיר הועבר לחקירה במשטרה והצעירה זומנה לחקירה בתום ימי הבידוד. שוטרים במחסום. האזרחים לא מתרגשים

אם צריכים הוכחות לעד כמה הסגר השלישי הוא בדיחה, צריף רק להציץ בדו"חות המשטרה בסוף השבוע, ולקבל פרופורציה על השאלות הכביכול קשות לגבי נתוני התחלואה שמסרבים לרדת.. לאנשים פשוט לא אכפת. לא, לא לכולם. יש רבים שמקפידים אך זה לא שווה הרבה כשיש כל כך הרבה מקרים של הפרות המוניות, לפעמים אפילו על ידי אנשים שנדבקו בנגיף ואמורים בכלל לשהות בבידוד.

הנה לפניכם המיטה של הביזאר מסוף השבוע האחרון

הסתתר מהשוטרים, נפל מהמזגן ונפצע

בסוף השבוע, המשטרה נקראה לאירוע הפרעת מנוחה בעקבות מסיבה בדירה בחולון. השוטרים שהגיעו למקום ואיתרו מספר רב של צעירים שהיו בדירה והסתתרו מפניהם, ככל הנראה על מנת להימנע מקבלת דו"חות.

במהלך זיהוי משתתפי המסיבה בדירה כדי לוודא שאין חייבי בידוד או חולים מאומתים בין הנוכחים, הזעיק אחד המבלים את השוטרים וטען כי אחד המשתתפים לטענתו "קפץ מהחלון".
השוטרים הזעיקו למקום את מד"א ובבדיקת נסיבות המקרה עלה, כי האיש, תושב המרכז בשנות ה-20 לחייו, נכח בדירה אולם ככל הנראה הסתתר על מדחס המזגן מחוץ לחלון שנשבר והוא נפל מטה.

מרוץ סוסים בדרום

במקרה אחר מנעו שוטרים קיומו של מרוץ סוסים ומסרו עשרות דו"חות לנוכחים במקום. בפעילות משטרתית לאכיפת הנחיות הסגר נערכו שוטרי תחנת ערוער בשטח פתוח סמוך לכביש 25וביצעו מניעה ואכיפה כנגד משתתפי מרוץ סוסים. לנוכחים, שבכוונתם היה לערוך מרוץ סוסים, נמסרו 28 דו"חות בגין הפרת הסגר וארבעה דו"חות תנועה.

אלכוהול ועימותים עם שוטרים במסיבה בירושלים

למסיבה אחרת בירושלים, רועשת ורוויית אלכוהול שנערכת בשכונת מלחה ובה עשרות אנשים, השוטרים שנכנסו למקום איתרו מספר רב של משתתפים, חלקם תחת השפעת אלכוהול רבה שהחלו מתעמתים עם השוטרים ומפריעים להם בביצוע משימתם.

תוך כדי כך, במהלך סריקות בתוך המבנה אותרו משתתפים רבים נוספים המנסים להסתיר עצמם מפני השוטרים מתחת לשולחנות, מאחורי וילון, במרתף הבית ובחדרים נעולים, ומספר משתתפי המסיבה שמנסים לטפס באמצעות סולם לטפס על מנת לצאת מעבר לחומת חצר הבית. בנוסף אותרו במקום מספר רב של מיכלי "גז קצפת" לאחר שימוש, גז המהווה סיכון של ממש לחיי אדם המשתמשים בו שלא לייעודו המקורי.

במהלך פעילות השוטרים לבירור זהות הנוכחים ואכיפה כנגדם בגין הקמת רעש והפרת התקנות והנחיות הסגר, החל צעיר כבן 22 להתעמת עם השוטרים והוא נעצר לחקירה בגין תקיפת שוטרים. פרט אליו, עלה כי מארגנת המסיבה צעירה כבת 29 על פי החשד הינה חולת קורונה ועליה לשהות בבידוד בשל כך. החשוד הצעיר הועבר לחקירה במשטרה והצעירה זומנה לחקירה בתום ימי הבידוד.

 

שתף את הכתבה ב:
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב telegram
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

צרו איתנו קשר בנוגע לכתבה:

    נגישות