כללי

תגובות מזעזעות בעקבות דריסתו למוות של מפגין

דרור סופר והטוקבקים אחרי הידיעה על מותו דרור סופר והטוקבקים אחרי שפורסמה הידיעה על מותו

גועל נפש. זו כנראה הדרך היחידה לתאר את התגובות ברשת לאחר מותו הטראגי של דרור סופר, תושב סביון בן 82, במהלך הפגנת הדגלים השחורים אתמול בקריית אונו. על פי עדי ראיה, אמש, במהלך ההפגנה השבועית בדרך אלכסנדרוני בקריית אונו, ירד סופר במפתיע לכביש, ונדרס על ידי רכב שבו נהגה נהגת צעירה.

סופר ז"ל הוא גם אביה של מנכ"לית פייסבוק ישראל, עדי סופר-תאני, ואם ההפגנה נגד נתניהו לא הספיקה בשביל להעיר את המכוערים שבביביסטים, הגיע ההקשר לפייסבוק, שגם לגביו יש לימין טענות רבות על השתקה, ומכאן החלה התקפה ברוטאלית ומגעילה בתגובות באתרי החדשות וברשתות החברתיות. אפילו בזאת שאותה מנהלת בתו.

"בשעה טובה, שימות", "ישתבח הבורא" ו-"סימן שהיה צריך להישאר בבית", הן רק חלק מהסחי, הרפש והזוהמה שהטילו אנשים חסרי מוסר ומצפון למרחב הציבורי. גם קונספירציות משמאל, על כך שסופר נדרס בכוונת מכוון על ידי נהג ימני, פוזרו ברשת, אך הוכחשו באופן מלא על ידי בוחני התנועה שהגיעו לשטח, עיכבו את הנהגת וקבעו כי אין כל ראיה לפגיעה מכוונת.

זירת התאונה בה נהרג דרור סופר
זירת התאונה בה נהרג דרור סופר. צילום: דוברות מד"א

סופר, יליד ירושלים, עבד כאדריכל עצמאי והשאיר אחריו שלוש בנות ושבעה נכדים. הוא נהג להגיע כל שבוע להפגנות באיזור ביתו כדי "להפגין למען הדמוקרטיה והמדינה שכה אהב", כפי שסיפרו בני משפחתו.

שתף את הכתבה ב:

צרו איתנו קשר בנוגע לכתבה:

    נגישות