כללי

נקודות כחולות בקיסריה

בשבוע שעבר הפגינו אנשי ליכוד מול ביתה של משפחת פרקש בקיסריה, ששכלה את בנה תם במלחמת לבנון השנייה. לטענתם, בית המשפחה שימש מוקד למפגינים נגד ראש הממשלה בנימין נתניהו, שביתו נמצא בסמוך. המפגינים מול בית פרקש גידפו את המשפחה השכולה, ובמהלך ההפגנה נאמרו אמירות פוגעניות.

גונן בן יצחק, אחד ממובילי המחאה נגד רה"מ נתניהו, פרסם בסוף השבוע ציוץ עם המפה מגוגל שפרסמה אורלי לב, מארגנת ההפגנה מול בית פרקש. המפה המדוברת נועדה לסמן את מוקד ההפגנה מול בית משפחת פרקש, אך לטענת בן יצחק, הנקודה הכחולה שנמצאת על המפה מסמנת את מיקומו של יוצר המפה, שנמצא בביתה הפרטי של משפחת נתניהו. כלומר, לטענתו, אחד מבני משפחת נתניהו יזם את ההפגנה.

כאשר הגענו לשער הבית של משפחת נתניהו, ובדקנו את מיקום הנקודה הכחולה. במקרה הזה, ניתן היה לראות בבירור שהיא מסמנת אותנו מחוץ לבית.

דובר משפחת נתניהו, עופר גולן, הכחיש את מעורבות המשפחה בעניין: "הטענה שיאיר נתניהו או מישהו ממשפחת נתניהו הם היוזמים או המארגנים של הפגנות התמיכה בהם היא שקרית"

אז האם אנשי הליכוד נשלחו להפגין מחוץ לבית משפחת פרקש על ידי משפחת נתניהו? בבית ראש הממשלה מכחישים בתוקף, אך גוגל מראה שהסיכוי קיים בהחלט.

שתף את הכתבה ב:

צרו איתנו קשר בנוגע לכתבה:

    נגישות