זזים

דב גיל-הר מונה לשליח כאן חדשות באירופה ויחליף את אנטוניה ימין

דב גיל-הר דב גיל-הר

דב גיל-הר מונה לשליח כאן חדשות באירופה. גיל-הר מגיש בחודשים האחרונים את "חדשות השבת" ומשדרים מרכזיים. גיל-הר יחליף את אנטוניה ימין, שהודיעה על סיום עבודתה בתאגיד כעבור חמש שנים כשליחת כאן חדשות לאירופה. ימין צפויה להתחיל לעבוד בערוץ בילד טי.וי הגרמני.

ימין החלה את דרכה בתאגיד מימיו הראשונים כשליחת כאן חדשות למדינות אירופה, תפקיד במסגרתו כיסתה את ענייני היבשת תוך התמקדות בהתחזקות הימין הקיצוני ועליית האנטישמיות. בין היתר דיווחה מאירועים חדשותיים גדולים כהתקפת הטרור על בית הכנסת בהאלה, הביאה סיפורים בלעדיים כגון תיעוד כנס חשאי של קבוצות ניאו נאציות, סדרות כתבות על ניצולי השואה, וערכה ראיונות הישגיים ביניהם עם קנצלרית גרמניה לשעבר מרקל.

גיל-הר משמש מזה כחמש שנים כמגיש בכאן חדשות, בטלוויזיה וברדיו. הוא הגיש את התוכניות "ערב ערב" ו"חדשות השבת" באופן קבוע בכאן 11. בנוסף, היה חלק מצוות ההגשה של "חדשות הערב", "הבוקר הזה" בכאן רשת ב' ומשדרים מרכזיים נוספים. לצד הגשותיו, ערך גיל-הר סדרות כתבות ופרויקטים. גיל-הר מחזיק ברקורד עיתונאי של יותר מ-35 שנה, החל משירותו בגלי צה"ל, דרך חדשות 2, ערוץ 2 וחדשות 10 שם שימש בתפקידים בכירים ככתב ומגיש.

ברוך שי, מנהל חטיבת החדשות: "דסק החוץ הוא אחד המרכזיים בחטיבה, מתוך הבנת חשיבותו בשידור הציבורי, ואנו מקפידים לצוות לשם את הטובים ביותר. אנחנו נפרדים בצער מאנטוניה, גאים בה ומשוכנעים שתיקח את היכולות שצברה בכאן חדשות גם למקום עבודתה הבא. בהצלחה גדולה לדב גיל-הר, עיתונאי מהשורה הראשונה ואיש חדשות עתיר ניסיון".

דב גיל-הר: "נכנס לנעלים גדולות, מקווה למלאן כראוי. מודה על האמון והתמיכה ונרגש לקראת האתגר החדש. בהצלחה לאנטוניה מכל הלב בפריצה הבינלאומית".

אנטוניה ימין: "מדובר בהתקדמות מקצועית משמעותית ומרגשת עבורי. לא בכל יום מתחילים לשדר בשפה זרה ועוד ל-40 מליון צופים, קוראים ומשתמשים בממוצע. כאן חדשות היה הבית שלי במשך 6 שנים, מתוכן 5 שנים שימשתי שליחה באירופה וזו תקופה שאני לעולם לא אשכח. אני מודה לחברת החדשות ולעומד בראשה ברוך שי על האמון, הדחיפה והפרגון. כאן חדשות תמיד תישאר המשפחה שלי".

שתף את הכתבה ב:

צרו איתנו קשר בנוגע לכתבה:

    נגישות