פרסום ושיווק

אלה אייבינדר נבחרה לפרזנטורית של רשת SCOOP

אלה אייבינדר לרשת SCOOP אלה אייבינדר לרשת SCOOP

אלה אייבינדר, כוכבת הישרדות VIP, נבחרה לפרזנטורית החדשה של רשת נעלי SCOOP במקומה של הדוגמנית דניאל גרינברג, גרושתו הטריה של הזמר אייל גולן, אשר שימשה לפני כשנתיים כפרזנטורית המותג. בעבר העסיקה רשת SCOOP גם את דר זוזובסקי, רוסלנה רודינה, כוכבי הריאטלי האחים עומר ונטע ברזני.

הקמפיין בכיכובה של אלה אייבינדר יעלה בהשקעה של 1.5 מיליון שקלים, לקראת השקת קולקציית אביב קיץ 2022 שיכלול בין היתר: סרטונים בטלוויזיה, שלטי חוצות, פרסום בדיגיטל, בעיתונות, במגזינים, ברשתות החברתיות ובנקודות המכירה של המותג.

אלה אייבינדר (34) פרצה לתודעה הציבורית אי שם בעונה הרביעית של "המרוץ למיליון", כמו כן משתתפת בעונה הנוכחית של "הישרדות VIP". זהו קמפיין האופנה הראשון של אלה שאמרה על זכייתה: "אני חולת נעלים ותיקים ומתרגשת כל כך לייצג את SCOOP הידוע כמותג המוביל בתחומו".

לדברי רוני איינסאז, מנכ"ל רשת SCOOP: "בחרנו באלה כי היא השראה להרבה מאוד נערות, נשים וצעירות הרואים בה דמות מובילה ואידיאלית, כמו כן היא יכולה לייצג נאמנה את המותג ולהעביר את המסר המרכזי של SCOOP: אופנה, טרנד והצלחה. אנו בטוחים שאלה תסייע ביצירת עניין ותוכן להשקות החדשות ולפעילויות שנערוך השנה הקרובה. עוד אמר אינסאנז: "אנו מאחלים לה הצלחה ושתזכה במקום הראשון בהישרדות".

שתף את הכתבה ב:

צרו איתנו קשר בנוגע לכתבה:

    נגישות