זזים

אחרי ביסמוט: סגן העורך הראשי, אריאל שמידברג, פורש מ"ישראל היום"

אריאל שמידברג אריאל שמידברג

סגן העורך הראשי של "ישראל היום", אריאל שמידברג, הודיע להנהלת העיתון על כוונתו לפרוש מתפקידו לאחר 15 שנים בארגון.

בעשור האחרון מילא שמידברג תפקידים בכירים בעיתון. מאז 2011 מנהל שמידברג את מחלקת החדשות, וב-2017 מונה במקביל לסגן העורך הראשי ומנהל מחלקת הדיגיטל.

אריאל שמידברג אמר כי: "בניתי אלפי עיתונים, שערים וכותרות ראשיות. הובלתי את תחילת המעבר של "ישראל היום" לעידן הדיגיטל, עם אתר ואפליקציה חדשים. יזמתי וליוויתי אין-סוף חשיפות, ידיעות בלעדיות, סיפורים אישיים, פרויקטים, ראיונות, סרטונים ופודקאסטים. בסוף – אין כמו לספר סיפור טוב (לא משנה באיזו פלטפורמה), ואין כמו לדעת לפני כולם. בשביל זה נכנסתי למקצוע הזה", מסר שמידברג.

עוד אמר: "'ישראל היום" מבחינתי הוא בית ותמיד יהיה. אין לי מילים להודות לעורכים הראשיים לשעבר עמוס רגב ובועז ביסמוט (היקרים מאוד) על ההזדמנות, האמון והתמיכה. תודה לצוות המדהים שלי – מנהלים, רכזים, כתבים, עורכים, מעצבים, מגיהים וצלמים – חבורה איכותית של אנשים עם מחויבות עמוקה למקצוע, שיעשו הכל כדי שהפוש ייצא לפני כולם והכותרת על העמוד תהיה הכי מדויקת".

מ״מ העורך הראשי של ישראל היום, עמר לחמנוביץ, מסר בתגובה: "אריאל שמידברג נכח בכל הצמתים החשובים של "ישראל היום" ומילא מגוון תפקידים מערכתיים לאורך 15 שנות העיתון – עד לתפקיד סגן העורך הראשי וראש מערכת החדשות. אנחנו מודים לו על התרומה העיתונאית, המסירות הרבה והעשייה המתמדת – ומאחלים לו בהצלחה רבה בהמשך הדרך. 'ישראל היום' ימשיך להיות העיתון המוביל במדינה, ועתיד להרחיב בקרוב משמעותית את פעילותו, בין השאר בתחום הדיגיטל, בהובלת אנשי מקצוע מן השורה הראשונה בישראל".

שתף את הכתבה ב:

צרו איתנו קשר בנוגע לכתבה:

    נגישות