זזים

שלי יחימוביץ' הודיעה על החלטתה לפרוש מהגשת "שלי וגואטה"

שלי יחימוביץ' שלי יחימוביץ'

שלי יחימוביץ', הודיעה למנהליה בכאן תאגיד השידור הציבורי על כוונתה להפסיק להגיש את התכנית היומית "שלי וגואטה" ברשת ב' ולפרוש מהתאגיד. יחימוביץ הצטרפה אל חטיבת החדשות בשנת 2020, לאחר פרישתה מהכנסת. בתוך זמן קצר זכתה התכנית, בהגשה המשותפת עם ח"כ לשעבר יגאל גואטה, לאחוזי האזנה גבוהים והפכה למשדר רדיו פופולרי ומוביל ברצועת השידור.

מנהלת כאן רשת ב, שרון עמית: "בשם כאן רשת ב, אני מודה לשלי יחימוביץ על שנתיים של הגשה מקצועית ומעשירה. שנתיים בהן תרמה מהידע ומהניסיון התקשורתי, החברתי והאנושי שלה. יחד עם יגאל גואטה גיבשו סביבם קהל מאזינים רב ויצרו, בתקופה מאוד מאתגרת, תוכנית להתגאות בה".

יחימוביץ': "ההגשה עם יגאל גואטה, שותפי וחברי, היתה מהנה, מעשירה ומוצלחת, אבל בתקופה זאת בחיי מתברר שפחות מתאים לי החיבור האינטנסיבי 24/7 לזרם החדשות, חיבור שהוא הכרח בתוכנית אקטואליה יומית. אני מודה מעומק הלב לחברותי ולחברי בתאגיד ולצוות התוכנית על הכשרון ועל המסירות, ולמנהלים שלי – על המקצוענות, הפרגון, והחופש העיתונאי המוחלט. אלה היו שנתיים מצויינות, תודה!״.

גואטה: "מבקש להודות לחברתי שלי על שנתיים מהנות ומאתגרות עבורי ועבור המאזינים. אין ספק שהחיבור בינינו העביר מסר חשוב בימים אלו, שאפשר לחלוק ותוך כדי כך לעשות את זה באהבה, אחווה וכבוד הדדי, שחסר מאוד בימים אלו. כך נפעל בתוכנית גם בהמשך. מאחל לה הצלחה בהמשך הדרך. עוד ניפגש".
====

שתף את הכתבה ב:

צרו איתנו קשר בנוגע לכתבה:

    נגישות