על סדר היום

אלמוג בוקר פונה באמצע שידור לבית החולים, זו הסיבה

אלמוג בוקר אלמוג בוקר
צופי חדשות היום ברשת 13 בוודאי נדהמו לגלות אתמול (א') כי במהלך השידור הוחלף אלמוג בוקר במתן חודורוב. בוקר חש ברע ופונה אל בית חולים בריזלי. היום הוא חושף מה היתה הסיבה.
"אתחיל מהסוף: אני בבית ומרגיש הרבה יותר טוב. תודה רבה לכולם על האהבה והדאגה", כתב בוקר בפוסט ששיתף בפייסבוק. "כמה דקות לפני שידור התוכנית שלי בשעה 15:00 התחלתי להרגיש כאבי בטן חזקים, אבל חשבתי שזה עניין של כמה דקות ויעבור. נכנסתי לאולפן ומרגע שהתחיל השידור, הכאב התעצם. ניסיתי למשוך במשך 20 דקות ונעזרתי גם במתן חודורוב וליאור ורוצלבסקי ששאלו את השאלות במקומי, אבל בשלב מסויים הרגשתי שאני עומד להתעלף מכאב וכשיצאנו לחצי דקה של הפסקת פרסומות פשוט יצאתי מהאולפן. למזלי, מתן חודורוב האלוף ישב לידי ופשוט לקח את זה משם. הכאב היה בלתי נסבל, עד כדי בכי. לא משהו שהרגשתי בעבר. כואב ומפחיד".
במערכת חדשות 13 הזמינו עבור בוקר מגן דוד אדום שפינה אותו לבית החולים. "כמה שעות לאחר מכן, כבר הרגשתי הרבה יותר טוב. אז מה זה היה? הרופאים מעריכים מהבדיקות שזה אבן בכליות שירדה בשתן (אחד הרופאים הגדיר זאת: ״הכי קרוב לצירים שגבר ירגיש״) ועוד איזה משהו שיצריך בהמשך ניתוחון. שוב תודה גדולה לחברים במערכת חדשות 13, לצוות המופלא של ברזילי (העומס נוראי ממש, ולמרות זאת הצוותים עושים את הכל בסבלנות ובאהבה- לכולם) ולכם על הדאגה והאהבה".
גם בשבוע שעבר נעדר בוקר מהמסך לאחר שלקה במחלה, שנתנה את אותותיה במהלך שידור, אז נתקף בשיעול טורדני בזמן ראיון.

שתף את הכתבה ב:

צרו איתנו קשר בנוגע לכתבה:

    נגישות