פרסום ושיווק

מאנדיי מגיעה לראשונה לסופרבול ומציגה עולם עבודה ללא גבולות

מתוך הפרסומת של מאנדיי מתוך הפרסומת של מאנדיי

חברת מאנדיי (NASDAQ:MNDY ,monday.com), מערכת הפעלה לעבודה (Work OS), עולה בימים אלו במהלך הפרסום הרחב ביותר שלה תחת הכותרת work without limits ששיאו שידור פרסומת בסופרבול שיתקיים ביום ראשון, ה- 13 בפברואר. הבחירה בבמה זו נעשתה, בין היתר, בהמשך לצמיחה החזקה, שנה אחרי שנה, כפי שבאה לידי ביטוי, בין היתר בגידול במספר הלקוחות של מאנדיי ובסגמנטים בהם היא פועלת.

בכך מצטרפת מאנדיי, הנמנת כיום על החברות הישראליות הגדולות ביותר בעולם במונחי שווי שוק, למותגים הגדולים והמובילים אשר לוקחים חלק באירוע הסופרבול, אחד משידורי הספורט הנצפים ביותר, שהפסקות הפרסומות בו הפכו כבר מזמן לחגיגת הקריאייטיב המדוברת והמסקרנת בעולם. המערכת של מאנדיי מאפשרת לארגונים בכל סדר גודל יכולים ליצור את הכלים והתהליכים הדרושים להם לניהול כל היבט בעבודתם, תוך מתן אפשרויות נרחבות עבור המשתמשים.

דמוקרטיזציה של התוכנה לעולם עבודה ללא גבולות

בפרסומת מראה מאנדיי עולם בו זמן, חומר ופיזיקה אינם מגבילים אותנו יותר בעבודה שלנו, כך שכל אחת ואחד יכול להגיע לשיאים חדשים, ללא גבולות. מאנדיי מגדירה מחדש עבודה על תוכנה – אם לפני כן אנשים היו צריכים צוות פיתוח צמוד כדי לייעל את זרימת העבודה שלהם ולבנות תהליכים מוסדרים, מערכת ההפעלה של מאנדיי מאפשרת לכל עובד ועובדת בארגון, מכל תפקיד שהוא, בנייה מאפס של תהליכי העבודה בפשטות ובאופן אינטואיטיבי, כחלק ממהלך דמוקרטיזציה של עולם התוכנה.

בפרסומת נעשה שימוש מינימלי באפקטים ממוחשבים, וההפקה כללה סטים מורכבים ועבודה עם פעלולנים על מנת ליצור את העולם של מאנדיי באופן מוחשי ככל הניתן.
בנוסף לפרסומת הסופרבול, שאורכה 30 שניות, יכלול הקמפיין אלמנטים של שיווק 360 ברחבי ארה״ב כמו שלטי חוצות, מודעות ברכבת התחתית בניו יורק, מטרו, אוטובוסים ותחנות אוטובוסים, פעילות סושיאל ועוד.

על קמפיין work without limits, בדומה לשאר פעילויות השיווק של מאנדיי, אמון צוות פנימי של החברה המונה כיום כ- 90 עובדות ועובדים, כולל מעצבים, מפיקים, עורכי וידאו, מושניסטים, מנהלי קריאייטיב, מנהלי מותג, מנהלי סושיאל, כותבי תוכן ועוד. הצוות הפנימי חבר אל סוכנות הקריאייטיב האמריקאית Mustach, אשר בין לקוחותיה מותגים גלובלים מובילים בהם: אמזון, נטפליקס, גוגל, לוריאל ופורד. התהליך כולו, מהרעיון ועד לתיקון האחרון בשילוט ובסרטון הסופי, התבצע על גבי מערכת ההפעלה של מאנדיי, המשמשת, בין היתר, צוותי שיווק, סוכנויות פרסום וגופי קריאייטיב ומדיה בכל העולם.

גיא שריקי, מנהל מותג במאנדיי: "הפרסומת הראשונה של מאנדיי בסופרבול היא נקודת ציון מרגשת עבורנו כחברה והזדמנות להגיע לקהל חדש באופן מעורר השראה. מערכת ההפעלה לעבודה של מאנדיי רלוונטית לכל עובד ועובדת, בכל ארגון ובכל תחום, והיא מקנה ללקוחות שלנו יותר כח מאי פעם ולכן רצינו לייצר תחושה של עולם עבודה נטול כח כבידה, ללא גבולות. אני גאה במיוחד על כך שאת הפרסומת והמהלך כולו הובילו ויצרו אנשי השיווק של מאנדיי, היושבים במטה החברה בתל אביב, שמוכיחים עד כמה צוות פנימי חזק הוא בעל תרומה ייחודית ויוצאת דופן להצלחה"

 

שתף את הכתבה ב:

צרו איתנו קשר בנוגע לכתבה:

    נגישות