על סדר היום

ד"ר אלרעי פרייס תובעת את היחצ"נית יוספה ברק: "מסע הכפשה"

ראש שירות בריאות הציבור, ד"ר שרון אלרעי-פרייס

לבית משפט השלום בת"א, הוגשה תביעת לשון הרע, בשם ד"ר אלרעי-פרייס, ראש שירותי בריאות הציבור, נגד יוספה ברק – טמיר. התביעה על סך רבע מיליון שקלים, הוגשה בגין פרסומים כוזבים ופוגעניים שהפיצה הנתבעת ברשתות החברתיות בגנותה של ד"ר אלרעי – פרייס, תוך שימוש בבני משפחתה לרבות בנה הקטין.

מכתב התביעה, עלה כי הפרסומים הם חלק ממסע שיטתי להכפשת שמה של ד"ר אלרעי-פרייס, מתוך מטרה להשפיע באופן פסול על תפקודה ועולים לכדי רדיפה אישית של ממש. בפרק זמן של שבועיים וחצי פרסמה הנתבעת למעלה מ-60 פרסומים שקריים ופוגעניים בעניינה של ד"ר אלרעי פרייס ובני משפחתה, כמו כן פרסמה ברק כי בנה הקטין של אלרועי פרייס לא חוסן נגד קורונה.

"פרסומים שקריים אלו מהווים פגיעה מכוונת בשמה הטוב של התובעת ובמקצועיותה כראש שירותי בריאות הציבור ויש בהם משום ניסיון לפגוע בעיסוקה ובמקצועיותה במטרה לערער את אמון הציבור בהנחיות מקצועיות של המשרד במהלך מגיפה", נכתב בתביעה.

"חשוב להדגיש", הוסיפו עורכי דינה של אלרעי-פרייס, "אין מחלוקת שביקורת כלפי עובדי מדינה היא לגיטימית ואף חיונית לשם תפקודן התקין של רשויות השלטון, גם בזמן מגיפה עולמית, לרבות הבעת ביקורת ביחס לפעילות החיסונים, גם אם לא תמיד היא מתאפיינת באיפוק ובנימוס. אבל מכאן ועד להשתלחות אישית וכוזבת נגד עובד ציבור ובני משפחתו – היא חציית גבול שלא ניתן לעבור עליו לסדר היום".

שתף את הכתבה ב:

צרו איתנו קשר בנוגע לכתבה:

    נגישות