מדיה

הערב בהגרלת הלוטו: אולפן חדש ומנחים חדשים

עו"ד בני דרייפוס – מנכ"ל מפעל הפיס, נועה רוזין, ירדן הראל ועידו גרינברג ומר צביקה פיליפס - סמנכ"ל השיווק והמכירות של מפעל הפיס נכ"ל מפעל הפיס, נועה רוזין, ירדן הראל ועידו גרינברג ומר צביקה פיליפס – סמנכ"ל השיווק והמכירות של מפעל הפיס

אחרי שנפרדנו בדמעות מהמגישה המיתולוגית של הגרלות הלוטו, עירית ענבי, נוכל ליזות היום בערב באולפן החדש עם המנחים החדשים: ירדן הראל, נועה רוזין ועידו גרינברג.

האולפן החדש נבנה בסטנדרטים הגבוהים ביותר מבחינה טכנולוגית ומכיל בין היתר מסך וידאו בטכנולוגית לד בצפיפות גבוהה במיוחד ומהגדולים מסוגו שהותקנו בארץ, המסך ברזולוציה K8 ומכיל קרוב ל-30 מיליון פיקסלים ובכך מעניק גמישות מרבית בעיצוב האולפן והפיכתו, תוך מספר דקות בודדות, לסט צילום שונה ודינאמי.

בתחילת שנת 2021 התקבלה החלטה לשדרג את האולפן המיתולוגי, שלמרות ערכו הנוסטלגי והמוכר, הגביל מאוד את יכולות ההפקה ואת אופן הנראות של ההגרלות. ההחלטה התקבלה לאחר לא מעט לבטים והשיקול שהכריע הוא הצורך באולם הגרלות שיענה על הצרכים של אולפן שידור דינמי, מותאם לאולפני השידור החדישים, הן ברמת הצילום והן ברמת הטכנולוגיה המעודכנת. העבודות על שדרוג האולם נמשכו כחודשיים ועל מנת לשמר את רצף שידורי ההגרלות, כולן בוצעו באולפן הגיבוי חלופי.

השידור הראשון והחגיגי של הגרלת הלוטו מהאולפן החדש, יתקיים הלילה, יום שלישי (18/1/2022) בשעה 23:15, ויועבר בשידור ישיר בערוץ רשת 13, בנקודות המכירה, באתר האינטרנט וביישומן הרשמי של מפעל הפיס. החל מיום רביעי (19/1/2022), כל ההגרלות היומיות של מפעל הפיס יצולמו וישודרו מהאולפן החדש.

מנכ"ל מפעל הפיס, עו"ד בני דרייפוס' אמר: "אני מברך את חטיבת השיווק של מפעל הפיס על עבודה מאומצת ומקצועית שבזכותה אנחנו משיקים כאן היום אולפן שידור חדשני ומתקדם שעומד בשורה אחת עם אולפני השידור המתקדמים בישראל הן מבחינת הדינמיות שלו והן מבחינת טכנולוגית. מפעל הפיס עשה קפיצה אדירה בשנים האחרונות בכל הקשור לחדשנות – הן מבחינת שינוי דפוסי חשיבה ועד להשקעת משאבים רבים ברתימת היכולות והיזמות הטכנולוגית המופלאה שקיימת במדינת ישראל להשגת מטרות חברתיות, ולמען הקהילה והחברה הישראלית. מן הראוי שהשינוי הזה ייראה גם כלפי חוץ."

 

שתף את הכתבה ב:

צרו איתנו קשר בנוגע לכתבה:

    נגישות