על סדר היום

טהוניה רובל תובעת דיבה את בת הזוג של האקס

טהוניה רובל בראיון טהוניה רובל בראיון

הדוגמנית וכוכבת הריאליטי טהוניה רובל, הגישה תביעת לשון הרע בסך 100 אלף שקלים, נגד דולב סאלם, בת זוגו הנוכחית של יניב בן מוסה, הגרוש של רובל. התביעה הוגשה בעקבות פוסטים משתלחים, ושקריים לדבר התביעה, שפרסמה הנתבעת נגד רובל, לאחר ראיון טלוויזיוני מעורר הדים.

הכל החל לפני מספר שבועות, אז שודרה במהדורת סוף השבוע של שידורי קשת כתבה על טהוניה, ובה דיברה בפתיחות על חוויותיה הקשות מחיי הנישואים עם הגרוש שלה, יניב בן מוסה, ותיארה את הסבל שלה מהתנהלותו הקנאית, האלימה ואובססיבית כלפיה. כל זאת מבלי להזכיר את שמו במפורש או שתמונתו תוצג.

על פי התביעה, על אף שידעה כי היא צפויה לשלם מחיר כבד מצד בן מוסה בשל כך, רובל לא היססה לחשוף את מערכת היחסים המתעללת שעברה, ואת התנהגותו של מי שהיה בעלה אותה תקופה. זאת משום שהבינה כמה הנושא חשוב ובכדי לסייע לכל אותן נשים המצויות במצב דומה על מנת לתת להן תקווה.

"התובעת בחרה שלא להזכיר את שמו של בן מוסה – הגרוש שלה, לא מתוך רחמים אליו", נכתב בתביעה, "אלא מתוך ההבנה כי על אף שמדובר על עניין כה מהותי וחשוב שחובה לחשוף, לתובעת ולמוסה ישנה ילדה משותפת ורק בשל כך – על מנת שלא לפגוע בה, בחרה התובעת שלא לחשוף כי מדובר בבן מוסה".

דקות לאחר פרסום הכתבה, החלה הנתבעת – עמה, לפי הידוע לתובעת, מצוי בן מוסה בזוגיות מספר חודשים – במסע הכפשות חסר מעצורים ומעל לכל במה אפשרית כנגד התובעת. בין השאר היא כתבה בפוסט: "היי לכל המגיבים והמגיבות, אני רוצה לסבר לכם את האוזן ולומר לכולכם שאני מאודדדדד מקווה בשבילה שכל הכתבה ההזוייה הזו היא לא על הגרוש שלה שכיום הוא הבן זוג שלי מזה חודשיים והוא הבן אדם הכייייייי מדהים בעולם הזה!!!!!! אחסוך מכם פרטים ודברים נוספים שאני יודעת וראיתי כי היא אישה לא נורמלית. אבל אם הכתבה השקרית הזאת היא עליו, מבטיחה לכם אישית שאני אפרסם את כל מה שאני יודעת. טהוניה חלאס לחפש כל היום כותרותתתתתתתת".

בהמשך הוסיפה בתגובה: "אולי היא נכנסה לו להריון ואנסה אותו להתחתן איתה? חשבת על זה שוב… אם שמו יוזכר בכתבה ההזוייה הזאת אני מעלה לכולם את כל מה שהיא עשתה".

בפוסט אחר בתגובה לכתבה כתבה הנתבעת: "תאמיני לי שאני יודעת וראיתי דברים שעדיף לה ולקריירה שלה שלא יצאו החוצה אבל במידה והיא תעשה את זה, אני מעלה לכולם את הסרטונים שיש לי" ולא הסתפקה בכך והוסיפה בתגובה לאישה שכתבה: "אני מאחלת לך באמת מכל הלב שהבן שלך יביא לך הביתה בדיוק אבל בדיוק אחת כמו טהוניה".

כאמור, טהוניה תובעת כעת 100 אלף שקלים וציינה בתביעה: "התובעת תטען כי אין כל ספק שהפרסומים השקריים מהווים לשון הרע – שכן נולדו במטרה לפגוע בשמו הטוב ובמשרתו הציבורית, עונים על דרישת הפרסום וכן נחשפו לאדם נוסף מלבד התובע. ברי לכולי עלמא כי באף אחד מן הפרסומים אין מדובר ב"פרסום מותר", וכי לא עומדת לנתבעת הגנת "אמת בפרסום" או אחת מהגנות "תום הלב" המנויות בחוק".

שתף את הכתבה ב:

צרו איתנו קשר בנוגע לכתבה:

    נגישות