על סדר היום

בעקבות התחקיר ב-7 ימים: אסתי גינזבורג משיבה אש

אסתי גינזבורג ועדי קייזמן אסתי גינזבורג ועדי קייזמן

אחרי פרסום הכתבה תחת הכותרת "הוא סיבן את כל העולם" של אתי אברמוב שהתפרסמה ביום ו' האחרון במוסף "7 ימים" של "ידיעות אחרונות" ובאתר +y יוצאת אסתי גינזבורג למתקפה, והפעם כנגד איש יחסי הציבור, רני רהב.

הכתבה מגוללת את החובות הכבדים בהם שרויים גינזבורג ובעלה עדי קייזמן, תוך תיאור מפורט של אורח החיים הראוותני בהם אוחזים השניים בארצות הברית. לכתבה התראיינו חברים לשעבר של בני הזוג, כמו גם משקיעים שהיו קשורים בקשרים עיסקיים עם קייזמן.

לאחר שגינזבורג נחשפה לכתבה היא לא נשארה חייבת והפנתה אצבע מאשימה לעבר עיתון ידיעות אחרונות שבחר לפרסם את הכתבה, לעיתונאית אברמוב החתונה עליה וגם לרהב, שהיה בעבר חבר קרוב.

"כל הכבוד לידיעות אחרונות שהפך להיות בכלל עיתון רכילות צהובה, שופר של רני רהב, על תחקיר "מעמיק" שלא נבדק או אומת בכלל ובו נכתב כל העולה על רוחו. גיבוב שטויות ושקרים, פרי דמיונו של מישהו, פשוטו כמשמעו. כמו שנאמר, הנייר סופג הכל", כתבה גינזבורג בעמוד האינסטרגם שלה.

"ומזל טוב על המינוי לבוס החדש שלהם רני רהב, שמכתיב לכתבת המהוללת אתי אברמוב, מילה במילה, חמישה עמודים של שטויות. אם מישהו רוצה לנסות לפגוע או למוטט אחר, לפרסם שקרים ולהשמיץ, דברו עם רני. הוא יסדר את זה, הרי ידיעות אצלו בכיס ואתי אברמוב היא כלבלב הכתיבה שלו. אה רגע, הוא גם ידאג לצרף לכתבה את ה"חברים הטובים" שלי לכאורה, שלא ראיתי ארבע שנים ושמלאים באינטרסים ואינטריגות משלהם. האמת היא שאני עייפה מהשטויות, מופתעת מהתת רמה של ידיעות וגם קצת מרחמת על רני. אבל מבטיחה להמשיך בדרכי ולהיות נאמנה רק לאמת ולנסות לעשות טוב".

רהב כמובן לא נשאר חייב והגיב בחזרה: "1.אני מציע לגברת גינזבורג להיות נאמנה לאמת האמיתית ולא האמת שהמציאה לעצמה, כולל השטויות שכתבה שאין בהם שמץ של אמת (אין לי קשר לכתבה) 2. "האמת היא אופציה" אמרה המשנה לנשיא בית המשפט העליון בירושלים השופטת מרים בן פורת ז"ל, לגדול עורכי הדין של ישראל אמנון גולדנברג ז"ל. אדוני,האמת היא אופציה! 3. אני קורא לגברת: תתחילי להחזיר חובות ומיד. זה שאת מסתתרת מאחורי הסינור של בעלך כאילו רק הוא חתום, אני ממשיכה את חיי כרגיל – זה לא עובד גברתי. זוג זה זוג, לטוב ולרע. חובות פרטיים מחזירים יחד. 3. במקומך הייתי שותק, אבל את חושבת שאולי בטעות מישהו יאמין לך אז תהני מהחלום 4. בטח שאת עייפה מהשטויות. אז כדאי שתצאי לעבוד, להביא פרנסה ולהחזיר חובות יחד עם בעלך. 5. בזכות הכתבה למדתי כמה אנשים חושבים כמוני ולכמה אתם חייבים 6. אני מודה ל"ידיעות אחרונות" שעשו תחקיר מעמיק לעבר האמת ונתנו לאזרח להבין מה קרה באמת 7. לא היית מבינה שהכתבה עליך. וואלה אסתי, אז על מי? על אנשים טובים שלקחו מהחברים שלהם ונעלמו? אולי תצאי כבר מהסרט שאת מביימת? שבוע טוב לכולם ולרעים אאחל שיחזרו להיות בני אדם ולא ישחקו אותה בני אדם. כולנו כאן יודעים את האמת והיא מרה!".

זו אינה הפעם הראשונה שהריב בין רהב לגינזבורג מתנהל בפומבי ועל גבי הרשתות החברתיות. כשפירסמה גינזבורג תמונה ובה בישרה כי היא מצפה לילד שלישי הגיב רהב: "כשאנשים חייבים כל כך הרבה כסף לאנשים אחרים הם לא מרחיבים את המשפחה לפני שמחזירים את החובות! אני במקומך לא הייתי יוצא מהבית עד שהייתי מחזיר הכל עד הגרוש האחרון. מזל טוב!".

שתף את הכתבה ב:

צרו איתנו קשר בנוגע לכתבה:

    נגישות