מדיה

שינויים במהדורות חדשות 13: תמר איש שלום עוברת לחדשות השבת

תמר איש שלום תמר איש שלום

לאחר 11 שנים שבהן הובילה את המהדורה המרכזית, תמר איש שלום תעבור לבקשתה להגשת תכנית המגזין המובילה של חברת החדשות: "חדשות השבת". הילה קורח, מגישת התכנית, תצטרף אל אודי סגל בהגשת המהדורה המרכזית.

איש שלום תוביל יחד עם העורך החדש, פיני אסקל, מהלכים לשדרוג מהדורת השבת, ותיקח חלק משמעותי בעשייה המגזינית ובעיצוב התכנית, לרבות כתבות ופרויקטים מיוחדים בהובלתה.

קורח מסיימת קדנציה מוצלחת של שנתיים וחצי ב"חדשות השבת", ותוביל עם סגל את המהדורה בהובלת העורך ניר נוימן וראש דסק הסדרות והתחקירים רועי ינובסקי.

שינויי ההגשה בשתי המשבצות יבוצעו במהלך השבועות הקרובים. שתי המהדורות ישיקו פינות ופיתוחים חדשים, לצד עיבוי האגף המגזיני המורחב במהדורה היומית. כל אלה יחדדו את ערכיהן, במטרה למצק את מעמדן של מהדורות חדשות 13.

אבירם אלעד, מנכ"ל חברת החדשות: "במשך 11 שנה הובילה תמר איש שלום בצורה מעוררת השראה את המהדורה המרכזית של חדשות 10 ולאחר מכן חדשות 13. בהגשה מקצועית ונטולת פניות, תמר היוותה תמיד סמל של עיתונות ישרה, ביקורתית, חותרת לאמת ולא מתפשרת. בגישתה המקצוענית תמר הייתה ותמשיך להיות סמל לכל עיתונאי ועובדי חדשות 13. אין לי ספק שבתפקידה החדש כמגישת מהדורת שבת תמשיך תמר להוביל לשיאים חדשים. הילה קורח שתעבור להגיש את המהדורה המרכזית לצידו של אודי סגל היא עיתונאית בעלת יכולות רבות ומגוונות, שמביאה למסך הגשה מרתקת ולא שגרתית שמצליחה לפנות אל הצופים בשפה שונה ובלתי אמצעית. אני בטוח שיחד עם אודי, המהדורה המרכזית של חדשות 13 בהובלתם תמשיך לצמוח ולפרוח".

שתף את הכתבה ב:

צרו איתנו קשר בנוגע לכתבה:

    נגישות