על סדר היום

יבגני זרובינסקי נגד ערוץ 14: מודיע כאן שגם אחרי הפסקה לא אחזור לערוץ

צילום מסך מתוך טוויטר צילום מסך מתוך טוויטר

יבגני זרובינסקי שהצטרף לאחרונה לצוות של ערוץ 14 והשתתף בתכנית "סוגרים שבוע" עם ליטל שמש, יצא אתמול בערב (ג') במתקפה נגד הערוץ, שלדבריו הוא לא יוזמן יותר בשל דין ודברים שהיו בזמן השידור אל מול דובר המשטרה, והעיתונאי לשעבר, אלי לוי.

זרובינסקי שאל את לוי בשידור מדוע הוא מפנה את הכתבים להעביר אליו שאלות במייל, הוא תקף את לוי בכך שהוא לא מאפשר לעיתונאים לשאול שאלות בטלפון או בווטסאפ. "הם נכנסים להיות דוברים ומטילים דיקטטורה", אמר זרובינסקי. "נכנסים לקבוצת ווטסאפ וסוגרים את האפשרות לעיתונאים לדבר ואז גם אלי, במקום להנגיש את המשטרה הוא אומר לאנשים להפנות לו שאלות במייל". זרובינסקי הפנה ללוי את השאלה "כשהיית עיתונאי היית פונה לדובר המשטרה במייל או בטלפון?".

לא אחזור לערוץ

אחרי הדברים הוחלט בערוץ 14 להוציא את זרובינסקי להפסקה, אך אמש, כאמור, פרסם זרובינסקי בטוויטר כי הוא לא ישוב יותר לערוץ 14, גם לא בסיומה של ההפסקה. "מסתבר שאחרי הראיון עם דובר המשטרה אלי לוי, שחשב שהוא מגיע לפינת ליטוף, הוא התקשר לכל אדם אפשרי בהנהלת הערוץ, טען שלא ישתף איתם פעולה וש'זה לא בסדר מה שיבגני עשה לו כי הוא עוזר להם הרבה', והיום נדהמתי לשמוע שיש הוראה ש'לא לקרוא לי כרגע לתוכניות ושאצא להפסקה' מודיע כאן שגם אחרי הפסקה לא אחזור לערוץ שלא באמת מנסה להביא אלטרנטיבה אמיתית ונרתע מדוברים מעפנים שלפני דקה היו כאילו עיתונאים, אגיד מה שנראה לי גם אם זה 'פוגע בי אישית' ואשאל כל דבר שנראה לי לנכון. לא חשוב אם מדובר בערוץ 12, 13 או 14. פיס אנד לאב".

כתבי הערוץ יצאו מיד להגנה. הכתב הצבאי, הלל ביטון רוזן, טען כי זרובינסקי מפיץ פייק ניוז והשידור עם לוי אינה הסיבה בגינה הוחלט להוציאו להפסקה, אלא ההתנהגות שלו במערכת. "זהירות, פייק ניוז. הסיבה היחידה שהוחלט לא להזמינך יותר, היא הקללות והצורה בה תקפת אותי מילולית בדסק. מייד כששמעו את זה, קראו לי והודיעו לי שמי שמתנהג כך – לא יוזמן יותר לערוץ. שום קשר לאלי לוי. פשוט פייק ניוז".

זרובינסקי הגיב לטיעונים נגדו והשתלח בביטון- רוזן: "הלל ביטון רוזן החי בסרט, מה קורה? אחרי שהגיב לידידיה אפשטיין שביקש ממנו קרדיט לסרטון ש'הסרטונים שלו לא יופיעו יותר בערוץ 20', והגבתי 'איזה אפס', התראינו במערכת, באתי להגיד לו שלום עם היד (אפשר לראות במצלמות) וזרק 'זדיין' ואמרתי לו 'שם עליך זין'. לאחר מכן אף אחד לא פנה אליי. כל עורכי התוכניות קיבלו הודעה בנוגע אליי מההנהלה כשהם מזכירים את הויכוח עם אלי לוי והוא אף לא הוזכר שם. אז אל תאכל סרט ותנסה לבנות גרסה חדשה עם הנהלת הערוץ. יום טוב".

מערוץ 14 נמסר: "מאחלים ליבגני בהצלחה".

שתף את הכתבה ב:

צרו איתנו קשר בנוגע לכתבה:

    נגישות