על סדר היום

פרטנר השיקה את רשת הסיבים האופטיים במועצה המקומית עומר

השקת הסיבים האופטיים של פרטנר בעומר השקת הסיבים האופטיים של פרטנר בעומר

סיבים אופטיים מאפשרים גלישה במהירות של עד 1 ג'יגה, וברמת המועצה התשתיות תומכות בהטמעה של יישומי 'עיר חכמה', לניהול בטוח, מתקדם וכלכלי יותר של המועצה לרווחת התושבים והמבקרים.
חברות התקשורת האיצו בשנה האחרונה את פריסת רשתות הסיבים האופטיים שלהן, כאשר פרטנר כבר פרסה את הרשת לכ-660 אלף משקי בית בעשרות ערים ברחבי הארץ. כלומר, כל משפחה רביעית בישראל כבר יכולה להתחבר באופן מיידי ל- Private Fiber. השקת רשת הסיבים בעומר מעידה על כך שפרטנר לא מתכוונת לדלג בפריסה שלה על יישובי הפריפריה ועל בתים צמודי קרקע.

שר התקשורת יועז הנדל אמר, "מבחינתי זה יום חג. מדינת ישראל הייתה הרבה שנים מאחור בכל הנוגע לקצב פריסת סיבים, ואחרי העברת המתווה, כל המדינה נפרסת. זכינו בתואר ואנחנו מקום ראשון בעולם בקצב הפריסה.
השינוי הזה קורה בזכות החברות הפרטיות שפורסות את הסיבים, ובזכות העובדה שאנחנו לא הפרענו להם. אינטרנט מהיר מביא שינוי בשטח. ברגע שיש אינטרנט מהיר אפשר לעבוד מהבית. הפריפריה מתחברת למרכז.
אני רוצה לברך את תושבי עומר ואת ראש המועצה פיני בדש. אני מברך את פרטנר שמגיעים למקומות שנמצאים בפריפריה וליישובים מרוחקים. מילה טובה על העבודה המהירה."
תמיר אמר, משנה למנכ״ל פרטנר, הודה לשר התקשורת על הפחתת החסמים שמאפשרת את האצת הפריסה והוסיף: ״פרטנר פורסת סיבים בכל הארץ, במרכז ובפריפריה, בבניינים רבי קומות ובצמודי קרקע. הגענו למעל 660 אלף משקי בית ואנו צפויים להגיע לכמיליון משקי בית עד סוף 2022.״

פיני בדש ראש מועצת עומר ציין: "אני מודה ליועז הנדל שר התקשורת ולקבוצת התקשורת פרטנר על שבחרו בעומר כפיילוט להתכנסת סיבים אופטיים בישוב ועל המהפך שעשה בארץ בתקופה קצרה.״

שתף את הכתבה ב:

צרו איתנו קשר בנוגע לכתבה:

    נגישות