פרסום ושיווק

גידי גוב וקופה ראשית בקמפיין חדש לבזק

מתוך הקמפיין של בזק מתוך הקמפיין של בזק

בזק תעלה הערב בקמפיין חדש בכיכובו של הפרזנטור הוותיק של החברה, גידי גוב והפעם יככבו לצידו כוכבי סדרת הקאלט של כאן 11 ויולי אוגוסט הפקות, 'קופה ראשית',  ביניהם: נועה קולר בתור 'שירה שטיינבוך', קרן מור המגלמת את 'כוכבה שביט', דב נבון בתפקידו של 'אמנון טיטנסקי', יניב סויסה כ'ניסים שמעוני' יחד עם שותפו לקצבייה 'אנטולי קרילינקו' המגולם על ידי דניאל סטיופין, יעקב בודו המאבטח 'מרדכי צ'יבוטרו' ואביבה נגוסה בתור 'אסתי צגאי'.

הקמפיין החדש מוביל את המסר של ג'יגה בכל חדר. פתרון המאפשר גלישה במהירות של עד אחד גיגה בחדרים באמצעות ביפייבר ומאש פייבר וכן לקדם את מהפכת אינטרנט הסיבים המהיר בישראל. את הקמפיין כתבו והגו יוצרי ותסריטאי הסדרה, נדב פרישמן ויניב זוהר יחד עם אנשי הקריאייטיב של הפרסום אלדר חומסקי. מדובר בקמפיין ראשון מסוגו העושה שימוש בקאסט נרחב של דמויות מסדרה פופולרית.

בקמפיין, אנשי הצוות של רשת הסופרים הדמיונית 'שפע יששכר', מגיעים לביתה של שירה שטיינבוך במסווה של חברות, אך הרצון היחיד שלהם, הוא למעשה להיות מחוברים לאינטרנט סיבים שנמצא אצלה בכל החדרים בבית. מדובר בפעם הראשונה שבה כוכבי הסדרה מופיעים מחוץ לסט המוכר של סופר 'שפע יששכר'. לקראת סיום הסרטון מופיע הפרזנטור גידי גוב בדלתה של 'שירה' ומכריז כי בכל בית יכול להיות אינטרנט של עד "ג'יגה בכל חדר", ולא רק בביתה של שירה. לאחר יוצאים בריצה כל חבריה של שירה החוצה והיא נותרת לבדה, מבינה כי למעשה הם באו רק בשביל האינטרנט בביתה.

הפרסומת החדשה שתעלה הערב לוותה בקדימונים מיוחדים שעלו בעמודי הסושיאל של החברה.

קרן ליזרוביץ, סמנכ"לית השיווק של בזק מסבירה: "כאחד המותגים הכי ישראלים שיש שנמצאים בכל בית בישראל, רצינו בקמפיין הזה להביא את תמצית הישראליות אל הפסקת הפרסומות. הבחירה בקאסט הדמויות של 'קופה ראשית' היה ברור מאוד מבחינתנו, הדמויות בסדרה מייצגות את כולם וכל אחד יכול להתחבר אליהן. כמו כן, החיבור בין גידי גוב, הפרזנטור של בזק ומעמודי התווך של התרבות בישראל, לקאסט הסדרה מדגיש את השילוב הבין דורי גם בקמפיין זה, בהתאם לקמפיינים של בזק".

שתף את הכתבה ב:

צרו איתנו קשר בנוגע לכתבה:

    נגישות