מדיה

מלכות של HOT נמכרה ל- HBO Max Latin America

מלכות מלכות

הסדרה של HOT "מלכות" שנוצרה על ידי גל זייד, דני רוזנברג ורות זייד, על-פי רעיון של לימור נחמיאס, נמכרה ל-America Latin Max HBO על ידי Group Banijay והופקה על ידי אנדמול שיין ישראל. הסדרה, שעונתה השנייה תשודר בקרוב ב HOT, נמכרה על שתי עונותיה עוד בטרם שידור העונה החדשה בארץ.  "מלכות" היתה הסדרה הנצפית ביותר של HOT כששודרה ב -2018.

"מלכות" עוסקת במשפחת פשע מקומית. הדרמה מתחילה כאשר בעיצומה של מסיבת הרווקים של אייל מלכה, ראש אימפריית פשע מקומית, עולים מתנקשים ליאכטה המשפחתית, ומחסלים את כל הגברים במשפחה. הנשים של משפחת מלכה נשארות להתמודד לבד בלי הגברים שלהן. המלכות, ובראשן דורי (ריטה), מסוכסכות בינן ועם עצמן, איבדו את מעמדן וכוחן באבחה אחת, נזרקות אל מציאות חדשה בה עליהן להיאבק על מקומן בעולם גברי
המקדש רק כוח. לצידה עומדות בתה הצעירה והרווקה ליזי (דאנה איבגי), גרושתו של בנה הפסיכולוגית החריפה נעמה (מלי לוי) והארוסה הסקסית והקשוחה של בנה ספיר (ליהי קורונובסקי). בדרכן המצחיקה, הסוחפת והמלאה באקשן קומי ומבלי לוותר על נשיות ואנושיות המלכות ניסו לעמוד שוב על הרגליים ולשקם את עסקי המשפחה שנלקחו מהן, כמו גם לנקום את מות הגברים.

בעונה השנייה שתעלה בדצמבר, שבוימה על ידי איתי מורג ונכתבה בידי התסריטאיות שירה פלורנטין ושירה פורת, גיא פרנסיס (רוי מילר) מתחזק וכמעט מוחק את המלכות לגמרי והן על סף פשיטת רגל. ליזי מנסה להציל את מה שנשאר מהעסקים, אבל בנות המשפחה מקשות עליה והיא מגלה שלא אחת למען כולן, אלא כל אחת למען אחת. דורי לא שולטת בתאוות הבצע שלה ומסתכסכת עם משפחת ג'ובארנים. ציפי (אורלי זילברשץ) נלחמת על הצדק בדרום העיר, ובדרך הורסת את היחסים עם השותפים האריתראים. נעמה נאבקת להגן על בנה ונהפכת דומה יותר ויותר למשפחה ממנה היא מנסה לברוח. בלית ברירה, ליזי וספיר מגיעות עד לרוסיה ומסתבכות עם
מאפיונרית רוסיה פסיכופתית, ועם משמרות המהפכה האיראניים. המלכות פותחות חזית חדשה עם מדינת ישראל.

נדב חנין, סמנכ"ל תוכן וחדשנות HOT" :HOT מוכיחה שוב כי לתוכן מצוין אין גבולות ועושה צעד משמעותי נוסף על מנת לתת לתוכן הישראלי את הבמה הגלובלית שראויה לו. אנו גאים כי עוד דרמה מקורית של HOT נמכרה לחו"ל. מלכות שברה שיאי צפייה עם מיליוני הזמנות ב- VOD והפכה להיות אחת מהסדרות המצליחות שלנו בעשור האחרון. כעת, עם מכירתה אנו בטוחים שגם שם היא תזכה להצלחה רבה ותכבוש את לב הצופים".

עמיר גנור, מנכ"ל אנדמול שיין ישראל, מסר: "מלכות" היא סדרה על כח נשי, שמקבלות החלטות אמיצות ועושות טעויות "קורעות מצחוק" , אני גאה שסידרה ישראלית מקבלת מקום ראוי מעבר לים".

שתף את הכתבה ב:

צרו איתנו קשר בנוגע לכתבה:

    נגישות