פרסום ושיווק

ליאור טנר מונה למנכ״ל משרד הפרסום גיתם BBDO

ליאור טנר ליאור טנר

ליאור טנר (47) מונה למנכ"ל משרד הפרסום גיתם BBDO. טנר כיהן בעבר כמנכ״ל רשת הספרים והציוד המשרדי ״דיונון״; מנכ״ל כרטיס האשראי Powercard ובתפקידו האחרון היה מנכ״ל מועדון הנוסע המתמיד של חברת ״אל על״ ומי שהפך את כרטיס האשראי Fly Card, להצלחה מסחררת עם מחזור סליקה של 30 מיליארד ש״ח, ורווח של 25 מיליון $. לטנר ניסיון עשיר בתחומי השיווק, האסטרטגיה והוא נחשב מוביל בתחום הדאטה הדיגיטלית. טנר הוא בוגר תואר ראשון במשפטים מאוניברסיטת ת״א ובעל תואר שני (MBA) במנהל עסקים מהמרכז הבינתחומי בהרצליה.

עדו הר טוב, מנכ״ל ושותף בקבוצת ״גיתם״, מסר: ״ענף הפרסום בישראל, מצוי בתקופת מעבר, המחייבת ריענון בדרכי העבודה, במערכות היחסים עם הלקוחות ובגיבוש מערכות שירותים נוספות. ליאור מביא עמו מטען עצום של ידע וניסיון בעולם הדיגיטלי ושילובו בעולמות הצורך של הלקוח, בניהול פעילויות המבוססות על נתונים משתנים וכן ניסיון רב בעולם השיווק המשתנה וביצירת אסטרטגיות יצירתיות ממוקדות רווח. כל אלה יעמדו לרשות לקוחות גיתם BBDO וללא ספק ישיאו להם תועלת ורווח ניכר״.

ליאור טנר: ״לאחר שנים של ניהול והובלה בצד של הלקוח ועיסוק בתחומים מגוונים בעולם הקמעונאות והתעופה, אני שמח לתרגם את הניסיון והידע שצברתי בתחומי השיווק, האסטרטגיה והעולם הדיגיטלי, לפעילות פרסומית ממוקדת במטרות העסקיות של לקוחות גיתם BBDO, ולהיות שותף בהובלת החברה אל הדור הבא של עולם הפרסום. עולם הפרסום נמצא ללא ספק בתהליך שינוי עמוק והאתגר הגדול הוא להיערך לשינוי ולייצר תפיסות רעננות ומנועי צמיחה חדשים."

ליאור טנר יחליף בתפקידו את קרן בכר – אמיתי ויובל וינגסט שכיהנו כמנכ״לים משותפים של פרסום גיתם BBDO והודיעו לאחרונה על פרישתם.

שתף את הכתבה ב:

צרו איתנו קשר בנוגע לכתבה:

    נגישות