זזים, מדיה

רותם דנון מונה לסמנכ"ל התוכן של חדשות 13

תמר איש שלום, חדשות 13 תמר איש שלום, חדשות 13

רותם דנון מונה לסמנכ"ל התוכן של חדשות 13. דנון יחליף את עילי לוין שעזב לאחרונה את חדשות 13 לאחר שנה וחזר לתאגיד השידור כאן כמנהל פיתוח תוכן והעורך הראשי של חדשות הערב.

רותם דנון | חדשות 13
רותם דנון | חדשות 13

דנון מילא תפקידים רבים בתחום התקשורת למעלה משני העשורים האחרונים. בעשור האחרון כיהן כעורך הראשי של "אולפן שישי", "החדשות הלילה", "תכנית חיסכון" ו"אולפן לילה" בחדשות 2 (ובהמשך חדשות 12). קודם לכן שימש במגוון תפקידים בהם המשנה לעורך הראשי בוואלה! וראש מערכת החדשות, סמנכ"ל התוכן והעורך הראשי בנענע10, עורך ופרשן בכיר בגלובס, והעורך הראשי ומייסדו של המגזין "ליברל", אותו עזב לאחרונה. בעברו פעל בנוסף כמפיק טלוויזיה, מפיק אירועים ומנהל שיווק.

לאחרונה עלה שמו של דנון כמועמד לתפקיד מנכ"ל חדשות 13 לאחר התפטרותו של ישראל טויטו, ואולם בסופו של דבר נבחר לתפקיד אבירם אלעד. דנון מגיע לחברת החדשות בתקופה מאתגרת מאד מבחינתה, עם נתוני צפייה נמוכים ושפל של 5.4% שנרשם לפני כחודשיים וחצי, ומערכת שעברה קיצוץ מסיבי בשך תוכנית ההתייעלות שעברה רשת, שהובילה גם לקיצוץ תקציב חברת החדשות בעשרות מיליוני שקלים.

דנון מסר: "אני שמח להצטרף לחברה חזקה ולנבחרת מעולה, לקראת תהליכי ריענון ושדרוג משמעותיים. אלה יחזקו את מעמדה המסכי והציבורי של חדשות 13, תוך יצירת סינרגיה מעצימה וחיובית עם חברת האם, רשת 13".

מנכ"ל חדשות 13 אבירם אלעד מסר כי "רותם דנון הוא איש חדשות וטלוויזיה מהמצוינים והמנוסים בישראל. הצטרפותו לחברה תחזק את חדשות 13 לקראת אתגרי העתיד בשוק הטלוויזיה וספציפית בעולם החדשות".

שתף את הכתבה ב:

צרו איתנו קשר בנוגע לכתבה:

    נגישות