פרסום ושיווק

הישר מה-NBA: דני אבדיה יחליף את עומרי כספי כפרזנטור של תלמה

דני אבדיה דני אבדיה

מותג תלמה של חברת יוניליוור ישראל, חשף היום (יום ג') את הפרזנטור החדש שלו – שחקן ה-NBA הישראלי דני אבדיה. אבדיה יוביל את הקמפיינים העתידיים של החברה יחד עם המתעמלת האמנותית לינוי אשרם, התקווה האולימפית הגדולה של ישראל. אבדיה מחליף את שחקן הכדורסל עומרי כספי, הישראלי הראשון ששיחק ב-NBA ומי שסגר 10 עונות בליגה הטובה בעולם, עד שחזר לישראל – למכבי תל אביב.

אבדיה, מטאור הכדורסל שהגיע לליגת ה-NBA משחק בוושינגטון ויזארדס וחבר בנבחרת ישראל בכדורסל. אבדיה זכה בשתי מדליות זהב עם נבחרת העתודה של ישראל, כולל באליפות אירופה בכדורסל עד גיל 20 בשנת 2019, שם זכה בתואר השחקן המצטיין של התחרות. אבדיה מסיים בימים אלו את עונתו הראשונה ב-NBA והוא אחד מהשחקנים המוכשרים בתולדות הכדורסל הישראלי. זהו הקמפיין המשמעותי וארוך הטווח הראשון של אבדיה עם מותג מקומי.

כחלק מהמהלך, ,קורנפלקס של אלופים, של תלמה יושק בחודשים הקרובים באריזה חדשה, בעלת שתי חזיתות, כשבחזית אחת עם הכיתוב "קורנפלקס של אלופים" תשולב תמונתו של אבדיה ובחזית השנייה עם הכיתוב "קורנפלקס של אלופות" תשולב תמונתה של לינוי אשרם.

ארנון שפירא סמנכ"ל שיווק יוניליוור ישראל: "אנו נפרדים מעומרי כספי לאחר עשור ומודים לו על שיתוף פעולה צמוד ופורה לאורך השנים. הצטרפותם של אבדיה ואשרם למשפחת תלמה, יחד עם הוספת השם "קורנפלקס של אלופות' לאריזה הדו צדדית החדשה של המוצר, מביאה לידי ביטוי את ערכי הליבה של תלמה. דני אבדיה, הפרזנטור החדש של תלמה, מוכיח שהתמדה ונחישות מביאות למיצוי היכולות הטמונות בנו ולמימוש עצמי. אבדיה בנה את עצמו בעבודה קשה ונחישות אין סופית, כאחד הכדורסלנים הישראלים הטובים ביותר שהיו לנו, ואין לי ספק שהוא האדם הנכון להמשיך מכאן את התפקיד של עמרי כספי, כמקור השראה לצעירות וצעירים, ולהפוך גם הוא, לכוכב ענק בליגת הכדורסל הטובה בעולם. אנו גאים מאוד על בחירת האלופים החדשים".

אבדיה מסר: "אני שמח להצטרף למשפחת תלמה ולייצג את המותג. הדרך המחייבת שהותיר עומרי כספי, אחד מגדולי הכדורסלנים הישראלים, מהווה השראה עבורי להמשיך ולעודד אלופות ואלופים בדרך להגשמת החלומות שלהם. אחד המסרים החשובים אותם אני מבקש להעביר דרך הקמפיין, הוא המסר כי אין קיצורי דרך. המשמעות של להיות אלוף היא להאמין בדרכך ולהיות מוכן לעבוד קשה יותר ולהיות נכון להתגבר על האתגרים שפוגשים במהלך הדרך. גם כשקשה, אלוף צריך קודם להאמין שהוא כזה, וליישם את זה בכל אלמנט בחייו- בלימודים, באימונים, ביחס לחברים ולהורים".

כספי אמר על מחליפו: "דני הוא ספורטאי ענק ומבטיח. אני עוקב מקרוב אחר ההישגים שלו ואני בטוח שהוא יביא גאווה לספורט הישראלי. אני מאחל ללינוי ולדני הצלחה רבה. שניהם עוד צפויים להגיע להישגים רבים ונפלאים בהמשך הדרך".

שתף את הכתבה ב:

צרו איתנו קשר בנוגע לכתבה:

    נגישות