זזים

עמרי שינפלד ישמש כמנהל התקשורת של וולט ישראל

עמרי שינפלד עמרי שינפלד

וולט ישראל מצרפת לשורותיה מנהל תקשורת חדש, עמרי שינפלד, מי ששימש בעבר דוברו של שר האוצר משה כחלון ומנהל התקשורת של קרן JVP. שינפלד ינהל את מערך התקשורת הישראלית של פלטפורמת המשלוחים הפינית, ויחליף את דניאל רוזן. בנוסף לתפקידו כמנהל תקשורת, שינפלד ינהל את קשרי הציבור של וולט ישראל.

חברת Wolt הוקמה ב 2014 בהלסינקי, פינלנד, ומאז התרחבה ל-23 מדינות בעולם, ביניהן ישראל. כניסת החברה לישראל בשנת 2018 החלה עם 26 מסעדות בתל אביב וזכתה להצלחה כבירה. כיום Wolt פועלת עם למעלה מ-1,500 בתי עסק באזור השרון, חולון, ראשון לציון, נתניה, פתח תקווה, אשדוד, באר שבע ובשנה הקרובה עתידה להתרחב ליעדים רבים נוספים. הצמיחה המואצת של החברה. שנת הקורונה, בה המסעדות היו סגורות, הפכה את Wolt לאחת האלטרנטיבית הפופולריות בקרב הצרכנים והחברה ניצלה את ההזדמנות גם להתרחב לתחום הריטייל (חנויות). גם בתקופה שלאחר הקורונה, ההצלחה והבולטות של וולט ממשיכה להתרחב ושינפלד יהיה אמון על מערך התקשורת וקשרי הממשל של וולט.

שינפלד היה דוברו של שר האוצר משה כחלון בשנים 2018-19 לאחר שכיהן במשך שנתיים כדובר מפלגת ׳כולנו׳. בין השנים 2012-2016 שימש בתפקידים שונים בכנסת ישראל ובעיריית ירושלים. את דרכו בתקשורת החל ב-2010 כעורך בערוץ הכנסת. עד המעבר לוולט היה מנהל התקשורת של קרן JVP בראשות אראל מרגלית. לשינפלד תואר ראשון ביחסים בינלאומיים מהאוניברסיטה העברית ותואר שני במשפטים מאוניברסיטת בר אילן.

״עמרי מביא איתו ניסיון תקשורתי וציבורי עשיר ואנחנו בטוחים שהוא ידע לתרום להמשך ההצלחה של וולט בישראל,״ אמרה מנכ״לית וולט ישראל ליאור אשכול.

״אני שמח ומתרגש להצטרף לאחת החברות הבינלאומיות המעניינות בישראל ובין הבודדות שיכולה לומר שעשתה מהפכה אמיתית בצרכנות הישראלית,״ מסר שינפלד. ״החשיפה הגדולה של וולט לכל כך הרבה ישראלים, והמיקום המרכזי שהיא תופסת בכלכלה הישראלית ובחיי היום יום כאן, מחייבת עבודה תקשורתית וציבורית מקצועית שתעזור לחברה להמשיך לצמוח ולהצמיח.״

שתף את הכתבה ב:

צרו איתנו קשר בנוגע לכתבה:

    נגישות