כללי, מדיה

יוניברסל מיוזיק תעניק את הפרס לזוכה ב'אקס פקטור ישראל'

סיימון קאוול - צילום: Ray Burmiston סיימון קאוול – צילום: Ray Burmiston

שיתוף פעולה בין רשת 13, חברת ההפקה פרימנטל מדיה וחברת Syco של שופט הראליטי סיימון קאוול, לבין יוניברסל מיוזיק גרופ. במסגרת שיתוף הפעולה, יוניברסל מיוזיק תעניק את הפרס לזוכה במקום הראשון בעונה החדשה של 'אקס פקטור' שתשודר ברשת 13 – חוזה הקלטות בינלאומי בשיתוף Syco. פרס זה מצטרף לכך שהמנצח גם ייצג את ישראל בתחרות האירוויזיון 2022, בעקבות הסכם שנחתם בין רשת 13 לתאגיד השידור כאן.

בעונה החדשה של אקס פקטור ישראל ישמש קאוול כשופט לצידם של הזמר והיוצר אביב גפן, זוכת האירוויזיון נטע ברזילי, הזמרת מרגלית צנעני שכבר נבחרו להיות חלק מנבחרת השופטים של העונה הקרובה ואליהם יצטרפו בקרוב שופטים נוספים.

ביוני 2020 הייתה יוניברסל מיוזיק למותג המוזיקה הראשון שהשיק זרוע ישראלית ייעודית – 'יוניברסל מיוזיק ישראל' שממוקדת בהחתמה ופיתוח של כישרונות מקומיים, לצד איתור הזדמנויות לשותפויות עסקיות וטכנולוגיות חדשות, והיא חלק מרשת מורחבת של יוניברסל מיוזיק גרופ הפועלת ביותר מ-60 מדינות ברחבי העולם, דבר שיסייע לדור הבא של אמנים ישראלים להשיג חשיפה מסביב לעולם.

עמי גלאם, סמנכ"ל התוכן של רשת 13 מסר: "לא זכורה לי אטרקטיביות כל כך גדולה של זכייה בתוכנית מוזיקה בישראל. מצד אחד לייצג את ישראל באירוויזיון ומצד שני חוזה הקלטות בינלאומי עם חברת ענק כמו יוניברסל מיוזיק. זה חלום של כל אומן בין אם הוא אנונימי ובין אם הוא מוכר וידוע. הליהוקים ממשיכים גם בימים אלה ואני מזמין את כולם לבוא להיבחן מול השופט מספר אחד בעולם, סיימון קאוול".

יורם מוקדי, מנכ"ל יוניברסל מיוזיק ישראל מסר: "אנו גאים ששיתוף פעולה זה, בין מותגים בינלאומיים מובילים, מתקיים כאן בישראל ואני בטוח שתהיה לזה השפעה על איתור, טיפוח וחשיפת הדור הבא של כוכבים ישראלים המצליחים בזירה הבינלאומית. שיתוף הפעולה עם 'אקס פקטור ישראל' הוא הראשון במספר פרויקטים גדולים שתשיק יוניברסל מיוזיק ישראל בחודשים הקרובים, במטרה להגדיל את חשיפת המוסיקה הישראלית סביב לעולם".

————–

בואו להתעדכן בכל מה שקורה בעולמות המדיה בקבוצת הפוש הייעודית של כסית בווטסאפ – בלי חפירות, בלי דיבורים, רק קישורים לאייטמים חדשים. להצטרפות לחצו כאן. ויש גם אפליקציה: להורדת האפליקציה עבור מכשירי אנדרואיד  |  להורדת האפליקציה עבור מכשירי אייפון

שתף את הכתבה ב:

צרו איתנו קשר בנוגע לכתבה:

    נגישות