על סדר היום

התקשורת מחבקת את ספיר ברמן – אבל מה חושב העם?

עוד לפני ששרקה את השריקה הראשונה מאז ההודעה הדרמטית שמהדהדת בכל רחבי העולם, נדמה שכולם אוהבים את ספיר ברמן. מהפרגון היוצא מהכלל והלא מובן מאליו בארגון השופטים ובהתאחדות לכדורגל, דרך התמיכה (וגם לא מעט התעלמויות והעלמויות) בקרב הכדורגלנים עצמם, ועד הכותרות המפרגנות להן זוכה שופטת הכדורגל הטרנסג'נדרית הראשונה אי פעם בכל עיתוני ואתרי תבל. אוטופיה מושלמת.

ועדיין, באוכלוסייה הרחבה תחום החלפת המגדר הוא שנוי במחלוקת במקומות רבים ואף אסור ומוקצה אצל אחרים. המעשה האמיץ והדי ייחודי שעשתה ברמן בשילוב העובדה שאמרה כי אין בכוונתה להפסיק ולשפוט (תשובץ רק כשופטת רביעית בשעה שתעבור את הטיפולים לשינוי המגדר) צפוי להעמיד אותה מול אוהדי כדורגל, שבלהט המשחק ואולי גם לפניו ואחריו, עלולים לעשות שימוש בשינוי המין שעברה ברמן כדי לפגוע בה.

כדי לבדוק איפה זה עומד, מה חושבים ברחוב ובעיקר לקבל דוגמה כזאת או אחרת מה צפוי לברמן ברגע שתחזור למגרשים, יצאנו אל שוק התקווה כדי לדסקס עם המוכרים והקונים את הסוגיה, אם לומר את האמת לא בטוח שצפויים לברמן, ברגע שתנחת מהענן שעליו היא נמצאת עכשיו, חיים כל כך פשוטים.

————–

בואו להתעדכן בכל מה שקורה בעולמות המדיה בקבוצת הפוש הייעודית של כסית בווטסאפ – בלי חפירות, בלי דיבורים, רק קישורים לאייטמים חדשים. להצטרפות לחצו כאן. ויש גם אפליקציה: להורדת האפליקציה עבור מכשירי אנדרואיד  |  להורדת האפליקציה עבור מכשירי אייפון

 

שתף את הכתבה ב:

צרו איתנו קשר בנוגע לכתבה:

    נגישות