רכילות

אורגניקזון חגגה את יום כדור הארץ

מיקה יעקוב, עומר מוסנזון ושרונה רומנו לזר מיקה יעקוב, עומר מוסנזון ושרונה רומנו לזר

כ – 150 מוזמנים הגיעו בחמישי האחרון (22.4) לחגוג את יום כדור הארץ, באירוע שנערך ב 100% אקולוגי ובמינימום פסולת. את האירוע ערכה חברת אורגניקזון המתמחה בייבוא ושיווק מוצרים אורגנים וידידותיים לסביבה.
הארוע נערך בטבע, במושב חניאל שבעמק חפר, בה מתגוררת אשת העסקים שרונה רומנו לזר, שהיא גם בעלת החברה אותה הקימה לפני כ-12 שנה.

האירוע כלל מינגלינג וארוחת ערב על טהרת מוצרים טבעוניים, בשילוב יין של יקב ויתקין ובירות ישראליות. לאחר מכן נערכה הרצאה מאת Vegan Friendly עמותת הטבעונות בישראל, על הקשר שבין טבעונות לאקולוגיה וכיצד ניתן להציל את הכדור שעליו אנו חיים.

צוות הנהלת אורגניזון - אגת סדון, מיקה יעקב, שרונה רומנו לזר וסיון ליבל אברהם | צילום: זום צילומים
צוות הנהלת אורגניזון – אגת סדון, מיקה יעקב, שרונה רומנו לזר וסיון ליבל אברהם | צילום: זום צילומים

שרונה רומנו לזר פתחה את האירוע ואמרה: "יום כדור הארץ, המצוין ב-22 באפריל הוא יום בינלאומי המציין מודעות להגנת הסביבה של כדור הארץ. מטרת היום היא להעלות את המודעות ליכולתו של כל אדם להשפיע באמצעות התנהלות יום-יומית המתחשבת בסביבה. מבחנתנו, יום כדור הארץ הוא ברמה היום יומית, וזה אומר לשים פוקוס תמידי כדי להטיב עם הסביבה ולנגיש מוצרים טובים יותר לאדם". עוד אמרה רומנו לזר: "היום אנו חוגגים גם מעבר לבקבוקים מ-100% פלסטיק ממוחזר במוצרי אקולאב, צעד משמעותי לעבר שימוש יעיל במשאבים".

נדב מסד, שרונה רומנו לזר ורועי סלטון | צילום: זום צילומים
נדב מסד, שרונה רומנו לזר ורועי סלטון | צילום: זום צילומים

הגיעו למען כדור הארץ: רני איידלר – מנכ"ל חברת תמיר, קובי לוי – מנכ"ל טבע קסטל, ארבל שירן – מנכ"ל ניצת הדובדבן, ארז צברי – מנכ"ל א.ל ארמן לייצור מוצרי קוסמטיקה, דרור חרוש – סמנכ"ל סחר רשת אניס, נדב מסד – מנהל שרשרת אספקה ורועי סלטון – מנהל מכירות בחברת דין דיאגנוסטיקה, בלוגרית אוכל ואושיית האינסטגרם שיינא גרשוביץ, יוליה יולין – מנהלת שיווק רשת ניצת הדובדבן, עומר מוסנזון – מנכ"ל חברת Save it , הנטורופתית מורן שטרום ועוד.

————–

בואו להתעדכן בכל מה שקורה בעולמות המדיה בקבוצת הפוש הייעודית של כסית בווטסאפ – בלי חפירות, בלי דיבורים, רק קישורים לאייטמים חדשים. להצטרפות לחצו כאן. ויש גם אפליקציה: להורדת האפליקציה עבור מכשירי אנדרואיד  |  להורדת האפליקציה עבור מכשירי אייפון

שתף את הכתבה ב:

צרו איתנו קשר בנוגע לכתבה:

    נגישות