פרסום ושיווק

Don't just Share, Care: רנדי צוקרברג בקמפיין של סודהסטרים

רנדי צוקרברג לסודה סטרים רנדי צוקרברג לסודה סטרים

סודהסטרים מותג המים המבעבעים משיקים היום (ג') לרגל יום כדור הארץ שייחל בעוד יומיים קמפיין סביבתי Don't just Share, Care" בכיכובה של אשת העסקים רנדי צוקרבג, שהיא במקרה (או שלא) גם אחות של מארק צוקרברג.  בהמשך למסורת הפרסומת המשעשעות של החברה, מעבירה סודהסטרים מסר חברתי נוקב עם הרבה הומור, בעוד דווקא צוקרברג היא זו הקוראת לצופים שלא להסתפק בדאגה עבור כדור הארץ רק בגבולות הרשתות החברתיות, אלא יש לנקוט בצעדים אמיתיים.

בסיום הסרטון מציגה צוקרברג את האתר החדש שהקימה החברה, המאפשר לאנשים לראות אילו שינויים סביבתיים קטנים יכולים לבצע בשגרת חייהם, וכן מכריזה בעצמה על שורה של התחייבויות סביבתיות לשנת 2021.

סודהסטרים הציבה יעד חדש של חיסכון בשימוש ב-78 מיליארד בקבוקים חד פעמיים עד לשנת 2025, בהתבסס על הגידול העסקי אותו היא חווה ועל החישוב לפיו הכנת מים מוגזים ממי ברז חוסכת שימוש של אלפי בקבוקי פלסטיק חד פעמיים לכל משפחה. היעד השאפתני הינו תוספת של 11 מליארד בקבוקים מהיעד אותו הציבה החברה בשנה שעברה, זאת תודות לגידול משמעותי בפעילות החברה בעולם. בנוסף, הודיעה סודהסטרים כי עובדת לראשונה על מציאת פתרונות ליצור מכונות ההגזה מחומרים ממוחזרים או מחומרים טבעיים. אמנם מכונת הגזה מיועדות לשימוש שנים רבות ואינן חד פעמיות, אך ייצורן מחומרים ממוחזרים יהיה אבן דרך משמעותית במימוש האג'נדה הסביבתית של החברה בשל העובדה כי החברה מוכרת מיליוני מכונות בכל שנה.

"מכונות ההגזה שלנו סביבתיות בעצם קיומן, כל צרכן סודהסטרים מונע שימוש באלפי בקבוקים חד פעמיים שסופם להיזרק. היום, אנו לוקחים את המחויבות הסביבתית שלנו צעד אחד קדימה ומתכוונים לפתח בעתיד גם את מכשירי הסודהסטרים מחומרים סביבתיים יותר" אמר אייל שוחט מנכ"ל סודהסטרים העולמית.

סטלה קריוף מנכ"לית סודהסטרים ישראל הוסיפה כי "החברה תחל בסוף 2021 בהחלפת בקבוקי הסירופים למשקאות המוגזים לבקבוקי מתכת כאשר הצרכנים הישראלים יהיו הראשונים ליהנות מהמהלך. מדובר במהלך על כוונותיו הצהרנו רק לפני כשנה, והוא צפוי לחסוך ברמה הגלובלית עוד כ- 200 מיליון בקבוקי פלסטיק".

בשנים האחרונות הצליחה סודהסטרים לייצב את עצמה לא רק כייצרנית מכשירי שתייה חסכוניים ואקולוגיים אלא גם כייצרנית פרסומות. רנדי צוקרברג מצטרפת לשורה של ידוענים שכבר לקחו חלק בפרסומות, כמו סנופ דוג, סקרלט ג'והנסן, מייקל בובלה ואפילו האסטרונאוט סקוט קלי.

————–

בואו להתעדכן בכל מה שקורה בעולמות המדיה בקבוצת הפוש הייעודית של כסית בווטסאפ – בלי חפירות, בלי דיבורים, רק קישורים לאייטמים חדשים. להצטרפות לחצו כאן. ויש גם אפליקציה: להורדת האפליקציה עבור מכשירי אנדרואיד  |  להורדת האפליקציה עבור מכשירי אייפון

שתף את הכתבה ב:

צרו איתנו קשר בנוגע לכתבה:

    נגישות