פרסום ושיווק

מגי אזרזר הצטלמה לקמפיין הקיץ של 'גרנייה'

מגי אזרזר בקמפיין חדש למותג טיפוח גרנייה

בסוף השבוע האחרון, הגיעה השחקנית מגי אזרזר לסט צילומים בלופט תל-אביבי לרגל צילומי קמפיין קיץ 2021 של מותג הטיפוח 'גרנייה', הכולל מוצרים טבעיים לטיפוח הפנים, הגוף וצבעי שיער.

לצוות סיפרה מגי שאת ערב חג הפסח חגגה עם המשפחה המורחבת, ובקרוב מתכננת לחגוג את המימונה אך באירוע מצומצם יותר. עוד הוסיפה מגי, כי בקרוב היא חוזרת לבמת התיאטרון אליה כל כך התגעגעה, שם היא משחקת תפקיד ראשי בהצגה "אפס ביחסי אנוש". ובמוצ"ש, יחגגו השחקנים במופע מיוחד, 40 שנה לבית ליסין, שבו היא מתרגשת לקחת חלק.

מגי שיתפה את הצוות ואמרה: "אני ממש מתרגשת לצאת סופסוף לצילומים, אחרי שישבתי כשנה בבית– כיף לחזור לחיים! בעיקר נרגשת וגאה להיות חלק ממותג שחרט על דגלו – "יופי ירוק לכולם" (green beauty for all) המקדם את איכות הסביבה ולאחרונה קיבל גם את האישור הרשמי של הארגון העולמי CRUELTY FREE INTERNATIONAL, הארגון המוביל להפסקת ניסויים בבעלי חיים, נושא הקרוב במיוחד ללבי".

מגי אזרזר ונטע קרצו על סט הצילומים של גרנייה | צילום: שי פרנקו
מגי אזרזר ונטע קרצו-נייגר על סט הצילומים של גרנייה | צילום: שי פרנקו

נטע קרצו-נייגר, מנהלת התקשורת של המותג הפתיעה את אזרזר עם ליין המוצרים החדש של גרנייה שהעניקה לה כמתנת חג מהמותג ואמרה לה: "כמותג המחוייב לאג'נדה סביבתית, השיק גרנייה בקבוקים הניתנים למחזור, כי אין לנו טבע אחר והשינוי בהתנהגות כלפי הסביבה תלוי רק בנו."

בתום הצילומים מגי הדגימה לכל צוות הביוטי איך היא עושה בעצמה את ה"קוקו בננה" המפורסם שלה, כמענה לשאלות הבלתי-פוסקות שהיא מקבלת ברשתות החברתיות.

————–

בואו להתעדכן בכל מה שקורה בעולמות המדיה בקבוצת הפוש הייעודית של כסית בווטסאפ – בלי חפירות, בלי דיבורים, רק קישורים לאייטמים חדשים. להצטרפות לחצו כאן. ויש גם אפליקציה: להורדת האפליקציה עבור מכשירי אנדרואיד  |  להורדת האפליקציה עבור מכשירי אייפון

שתף את הכתבה ב:

צרו איתנו קשר בנוגע לכתבה:

    נגישות