זזים

רועי קצירי עוזב את גלובס לטובת ניהול investing.com

רועי קצירי רועי קצירי

רועי קצירי עוזב את עבודתו ב'גלובס' לטובת ניהול הזרוע הישראלית של הפורטל הפיננסי הבינלאומי investing.com, הנחשב לאחד מאתרי השווקים הפיננסיים הפופולריים בעולם. קצירי יהיה אחראי על הפיתוח, הכתיבה והעריכה של התכנים, גיבוש שיתופי פעולה עם תעשיית הפיננסים המקומית והרחבת החשיפה לקורא הישראלי. קצירי נמנה עד כה כעורך וכתב בכיר ב'גלובס' אשר סיקר את תחום המטבעות הדיגיטליים וטורי המומחים בתחום שוק ההון. לפני שימש עורך בעיתון הכלכלי דה מרקר, מנהל קריאייטיב בקבוצת אורפאן, תסריטאי טלוויזיה, ובתחילת דרכו המקצועית תחקירן טלוויזיה, בין השאר, בתוכנית התחקירים 'עובדה'.

"אחרי יותר מ-4 שנות עבודה ב'גלובס', ולפני כן 8 שנים ב-TheMarker, אני שמח לצאת לדרך מקצועית חדשה – וגאה להצטרף לאתר הפיננסי המוביל investing.com", אמר קצירי. "יש בישראל צימאון גובר והולך לתכנים חדשותיים ומקצועיים בתחומי שוקי ההון וההשקעות, ו-investing.com הוא המקום הטוב להרוות את הצמא הזה. אני מאמין שהקוראים הרבים שעקבו אחרי הכתבות שלי ב'גלובס' בשנים האחרונות, בעיקר בתחום מטבעות הקריפטו, ימשיכו לעקוב אחרי ב-investing.com – ועוד רבים אחרים יצטרפו אליהם".

מהנהלת investing.com נמסר: "אנו שמחים על מינויו של רועי קצירי למנהל אתר investing.com ישראל ומאחלים לו הצלחה רבה בתפקיד. כחברה גלובלית שהמטה שלה יושב בישראל, אנו רואים חשיבות רבה בחיזוק מערכת היחסים שלנו עם הציבור הישראלי כולו, ועם קהילת הפיננסים הישראלית בפרט – ומצפים לחזק את הקשר הזה באמצעות האתר הישראלי שלנו".

פלטפורמת investing.com, הכוללת אתר ואפליקציות עם 33 מהדורות ב-25 שפות, מספקת חדשות, ניתוחים, תכנים מקצועיים ומידע בזמן אמת על יותר מ-300 אלף מכשירים פיננסיים הנסחרים בשוקי ההון. investing.com הוא אחד משלושת אתרי השווקים הפיננסיים הפופולריים ביותר בעולם: תנועת הגולשים בו מגיעה ליותר מ-60 מיליון מבקרים ייחודיים בחודש ומובילה ליותר מ-4 מיליארד דפים נצפים בחודש. החברה מעסיקה כ-250 עובדים במשרדיה בישראל, בספרד ובסין.

————–

בואו להתעדכן בכל מה שקורה בעולמות המדיה בקבוצת הפוש הייעודית של כסית בווטסאפ – בלי חפירות, בלי דיבורים, רק קישורים לאייטמים חדשים. להצטרפות לחצו כאן. ויש גם אפליקציה: להורדת האפליקציה עבור מכשירי אנדרואיד  |  להורדת האפליקציה עבור מכשירי אייפון

שתף את הכתבה ב:

צרו איתנו קשר בנוגע לכתבה:

    נגישות