מדיה

סוכנות הידיעות הישראלית TPS חתמה על שת"פ עם Europa Press

אמוץ אייל, מנכ"ל TPS אמוץ אייל, מנכ"ל TPS

סוכנות הידיעות הישראלית TPS חתמה על הסכם שיתוף פעולה עם סוכנות הידיעות הספרדית Europa Press. זהו ההסכם החמישי עם סוכנות ידיעות איתו חתמה TPS על הסכם שיתוף פעולה הכולל החלפת מידע ועבודה עיתונאית משותפת. רק בתחילת החודש חתמה TPS הסכם דומה עם סוכנות הידיעות הרומנית Agerpres, אשר נציגה משמש כיום כמזכיר הכללי של איגוד סוכנויות הידיעות האירופאית (EANA) ומספקת חדשות למאות כלי תקשורת ברומנית, הונגרית ואנגלית. לצד מדינות אלה חתומה TPS על הסכם גם עם סוכנויות ידיעות מאזרבייג'אן, ארמניה וצפון מקדוניה. זאת לצד 67 כלי תקשורת עצמאיים המנויים על שירותיה בארץ ובעולם.

אמוץ אייל, מנכ"ל סוכנות הידיעות TPS, מסר כי: "כל הסכם שת"פ שנחתם מאפשר לנו להביא למיליוני אנשים נוספים ברחבי העולם את המידע האמין והאיכותי שאנחנו מספקים. אני בטוח כי בקרוב נוכל לעדכן על שיתופי פעולה נוספים ונשנה את דרך קבלת המידע בעולם על המתרחש בישראל".

סוכנות הידיעות TPS הוקמה לפני כעשור, במהלכו הפכה לשחקנית משמעותית במגרש הבין לאומי. הסוכנות הוקמה על בסיס מודל מיוחד המשלב עיתונות אזרחית המגיעה מהשטח, תוך שהיא מתבססת על כ-300 מתנדבים הפזורים ברחבי הארץ המספקים תמונות וידאו ומידע בזמן אמת אל דסק החדשות של הסוכנות.

————–

בואו להתעדכן בכל מה שקורה בעולמות המדיה בקבוצת הפוש הייעודית של כסית בווטסאפ – בלי חפירות, בלי דיבורים, רק קישורים לאייטמים חדשים. להצטרפות לחצו כאן. ויש גם אפליקציה: להורדת האפליקציה עבור מכשירי אנדרואיד  |  להורדת האפליקציה עבור מכשירי אייפון

שתף את הכתבה ב:

צרו איתנו קשר בנוגע לכתבה:

    נגישות