זזים

בעלת הטור יפעת ארליך הצטרפה לישראל היום

יפעת ארליך יפעת ארליך

קבוצת "ישראל היום" הודיעה על הצטרפותה של אשת התקשורת יפעת ארליך כפרשנית, בעל טור וכתבת מגזין בעיתון

יפעת ארליך (43), עיתונאית ותיקה, סופרת ופובליציסטית היא שעוסקת בשלל נושאים בסדר היום התקשורתי. בעלת תואר ראשון בפיזיקה ובמחשבת ישראל ותואר שני ביהדות זמננו מהאוניברסיטה העברית בירושלים.

ב-2003 בתחילת דרכה העיתונאית השתתפה בהגשת תוכנית האירוח "הצנועות והחסודות" בערוץ תכלת. הייתה חברת פאנל בתוכנית הבוקר של מרב מיכאלי בערוץ 10, ובעלת טורים פובליציסטיים באתר nrg ובאתר ynet.

לאחר מכן, שימשה כעיתונאית ב"מקור ראשון", חברת פאנל קבועה בתוכנית "מועצת החכמים" בערוץ עשר, הגישה פינה על פרשת השבוע בתוכנית "בחצי היום" ברשת ב' , השתתפה ב"ועדה המסדרת" בתוכנית "סדר יום" של קרן נויבך והייתה חלק מצוות "360", תוכנית התחקירים של "רשת", כחברת מערכת, כתבת ותחקירנית.

בשש השנים האחרונות כתבה ארליך ב"ידיעות אחרונות" כתבות מגזין וטורי דעה.

ארליך, עסקה בכתבות תחקיר בנושאים חברתיים, בין השאר בסוגיות רגישות בחברה הדתית כמו הפלות יזומות, גירושים, חשיפת כתות, העתקות בבחינות בגרות, רצח נשים אתיופיות והרחקה של תלמידים מישיבות תיכוניות.

ספריה: "מה יקרה אם אמות מחר בבוקר" – סיפור חייה של דפנה מאיר, "כמה מוכר, כמה זר" ו-"שמיים שאין להם חוף", המתאר את סיפור חייו של רב-סרן בניה שראל, מפקד פלס"ר גבעתי שנהרג בקרב רפיח במהלך מבצע צוק איתן.

העורך הראשי של 'ישראל היום' בועז ביסמוט מסר: "אני שמח לבשר על הצטרפותה של יפעת ארליך לנבחרת כותבי ופרשני 'ישראל היום', העיתון המוביל והמשפיע בתקשורת הישראלית. ארליך מביאה איתה ניסיון וידע רחב, מה שיוסיף לשדרוג העיתון. אין לי ספק שהצטרפותה תעשיר את חווית הקריאה של קוראי 'ישראל היום'".

יפעת ארליך מסרה כי: "אני שמחה מאוד להצטרף לעיתון מוביל בישראל ולכותבים המשובחים שבו. מתרגשת ומצפה לקראת המשך עשייה עיתונאית משמעותית ב'ישראל היום' ".

————–

בואו להתעדכן בכל מה שקורה בעולמות המדיה בקבוצת הפוש הייעודית של כסית בווטסאפ – בלי חפירות, בלי דיבורים, רק קישורים לאייטמים חדשים. להצטרפות לחצו כאן. ויש גם אפליקציה: להורדת האפליקציה עבור מכשירי אנדרואיד  |  להורדת האפליקציה עבור מכשירי אייפון

שתף את הכתבה ב:

צרו איתנו קשר בנוגע לכתבה:

    נגישות