פרסום ושיווק

סלקום בחרה בתמיר בר כפרזנטור ויוצאת בקמפיין חדש ובשפה פרסומית חדשה

תמיר בר מתוך הסט של הקמפיין תמיר בר מתוך הסט של הקמפיין

כשנה לאחר כניסתו של אבי גבאי לתפקיד המנכ"ל, סלקום יוצאת בשפה פרסומית חדשה, בהובלתו של הפרזנטור תמיר בר, ועולה השבוע עם קמפיין ראשון בסדרה.

תמיר בר הוא אחד הקומיקאים והכוכבים המבטיחים בישראל. הוא פרץ דרך 'שם טוב האב' (מקום ראשון בתוכן יוטיוב 2020, מעל שני מיליון צפיות) והצטרף השנה לפאנל 'ארץ נהדרת'. עכשיו, עם סלקום, הוא מקבל את קמפיין הטלוויזיה המסחרי הראשון שלו.

הבחירה בבר נעשתה כמי שמייצג את הלקוח המודרני והמפוכח, שאומר את האמת בפרצוף. השפה שנבנתה יחד איתו היא עכשווית, בגובה העיניים, מצחיקה ובעיקר מאוד מבודלת בשוק התקשורת המקומי.

הקמפיין הראשון בסדרה מציג טריפל חדש בשוק התקשורת המקומי: "טריפל פייבר". חבילה הכוללת תשתית סיבים אופטיים מהירה של עד 1 ג'יגה בייט, את סלקום tv, ואת ה"סופר WIFI" – מגדיל טווח המסייע להגדלת טווח הכיסוי של האינטרנט בבית.

בסרט הפרסומת תמיר בר מופיע במה שנראה לרגע כמו עוד מחזמר בנאלי ללהיט עבר, אבל בין רגע הסרט הופך לפארודיה כנה ופרועה. בה תמיר הלקוח קורא תיגר על הצורך בטלפון קווי. סלקום נענית לבקשתו ומציעה לו לבחירה את טריפל פייבר החדש. התגובות לפרסומת שעלתה אמש זוכה לביקורות נלהבות מצד קהילת הפרסומאים, ואנחנו בהחלט מהמרים עליה כאחת הפרסומות האהובות גם אצל קהל הצופים.

הצעת הערך גובשה על בסיס תפיסה אסטרטגית של הקשבה והיענות לצרכי הלקוחות. בתקופה הנוכחית, בה יש צריכה מוגברת של אינטרנט ושימוש במספר רב של מכשירים, הביקוש לאינטרנט מהיר ויציב עולה, ולכן הוחלט בסלקום לאפשר ללקוחות לבחור בטריפל שייתן מענה מותאם לצרכים המשתנים. חבילת הטריפל החדשה כוללת במקום הקו הביתי מגדיל טווח ה WIFI, לצורך כיסוי אופטימלי של אינטרנט בבית. סלקום תציע את החבילה החדשה במחיר השקה מיוחד של 159 שקלים לחודש, למשך 3 חודשים, מחיר ההמשך יהיה 199 שקלים לחודש.

הקמפיין מנוהל על ידי חברת הפרסום "פובליסיס ONE".,

————–

בואו להתעדכן בכל מה שקורה בעולמות המדיה בקבוצת הפוש הייעודית של כסית בווטסאפ – בלי חפירות, בלי דיבורים, רק קישורים לאייטמים חדשים. להצטרפות לחצו כאן. ויש גם אפליקציה: להורדת האפליקציה עבור מכשירי אנדרואיד  |  להורדת האפליקציה עבור מכשירי אייפון

שתף את הכתבה ב:

צרו איתנו קשר בנוגע לכתבה:

    נגישות