פרסום ושיווק

המציג אינו שחקן: יקבי כרמל בקמפיין בכיכובו של היינן הראשי של היקב

קמפיין סיגנצ'ר של יקבי כרמל קמפיין סיגנצ'ר של יקבי כרמל

אחרי כשנתיים של עבודה מקיפה, משיקים יקבי כרמל את תת המותג "כרמל סיגנצ'ר", תחתיו מכונסים יינות הפרימיום של יקבי כרמל. ההשקה כוללת גם לוגו חדש, "כרמל סיגנצ'ר", המקושר ע"י סמל המרגלים ללוגו התאגידי, ומאגד תחתיו את הפורטפוליו המרוענן של סדרות הפרימיום של היקב.

לרגל ההשקה, העלה היקב הישראלי המוביל בישראל, קמפיין ברחבי המדיה, המציג את יפתח פרץ, היינן הראשי של היקב, מספר על הפילוסופיה הייננית בהכנת יינות הפרימיום של יקבי כרמל. כל זאת תחת המסר המרכזי המעביר את הבטחת המותג "רגעים ששווה לחכות בשבילם".

פרץ מוביל את הצוות המקצועי ביקבי כרמל מזה שלוש שנים, ומי שהוביל את הטיפול בסדרות היוקרה וביינות החדשים בשנים האחרונות, כבר משלב הכרמים ועד בחירת חביות העץ, חביות הבטון וטכנולוגיות חדשניות נוספות להכנת היינות.

בקמפיין מספר פרץ כי הדגש העיקרי ביינות של כרמל סיגנצ'ר הוא מוטיב הזמן. זה שהשקיע צוות הייננים של יקבי כרמל על מנת לגדל יינות איכותיים, החל מהטיפול בכרמים ועד תהליך הכנת היין המוקפד, כל זאת בסבלנות הנדרשת, כי כאמור, "יש דברים ששווה לחכות בשבילם". הקמפיין התקשורתי עלה השבוע לטלוויזיה ולדיגיטל וילווה בצילומים מרהיבים מכל שלבי הכנת היין, בליווי יפתח פרץ.

רן אסא, מנהל השיווק של יקבי כרמל, אמר היום: "כרמל סיגנצ'ר היא ההשקה הגדולה ביותר שלנו השנה. אנו גאים להציב בקדמת הבמה את היינן הראשי שלנו, יפתח פרץ, ואת צוות הייננים, אשר הביאו את התפיסה הייננית וקדמת הטכנולוגיה והחדשנות לייצור הסדרות החדשות עם חשיבה יצירתית ופיתוחים ייחודיים".

————–

בואו להתעדכן בכל מה שקורה בעולמות המדיה בקבוצת הפוש הייעודית של כסית בווטסאפ – בלי חפירות, בלי דיבורים, רק קישורים לאייטמים חדשים. להצטרפות לחצו כאן. ויש גם אפליקציה: להורדת האפליקציה עבור מכשירי אנדרואיד  |  להורדת האפליקציה עבור מכשירי אייפון

שתף את הכתבה ב:

צרו איתנו קשר בנוגע לכתבה:

    נגישות