על סדר היום

R.T CAPITAL: רשת 13 וקבוצת טלכלל מקימות קרן השקעות משותפת

אבי בן טל, יואב בן יקר אבי בן טל, יואב בן יקר

'רשת 13' יחד עם קבוצת טלכלל חתמו הסכם להקמת קרן השקעות משותפת במטרה לאתר ולהשקיע בחברות, מכל התחומים בעלות פוטנציאל צמיחה. 'רשת 13' וטלכלל יאפשרו לחברות בהן תחליט הקרן להשקיע להנות הן מהכלים הפרסומיים והן ומהכלים השיווקיים והניהוליים שיש לרשת 13 ולקבוצת טלכלל להציע. אבי בן טל, מנכ"ל רשת 13, יהיה שותף בקרן. כבר בשלב הראשון יעמדו לזכות הקרן עשרות מיליוני דולרים להשקעה בחברות אשר ימצאו רלוונטיות מבחינת הקרן להשקעה.

הצדדים ישקיעו במזומן ובזמן אוויר תמורת אקוויטי בחברות שיאותרו. מטרת הקרן לאתר חברות עם פוטנציאל צמיחה משמעותי ולאפשר את חשיפתן לחוזקות של 'רשת 13' וקבוצת טלכלל. הקרן תקים ועדת השקעות מקצועית המורכבת ממומחים בתחומים שונים במטרה לבחון חברות להשקעה, כאשר בשלב הראשון מדובר בחברות בשלות.
בימים אלה נמצא אתר האינטרנט של הקרן בשלבי הקמה והוא יהווה "קול קורא" להציע לוועדת ההשקעות את החברות שמעוניינות בגיוס משקיעים.

אבי בן טל מסר היום: "מתוך אמונה כי השנה הקרובה יכולה להביא עימה פריחה כלכלית ומתוך רצון להרחיב את אפיקי ההכנסות של רשת 13, החלטנו על הקמת קרן ההשקעות עם שותפים שניסיונם ותרומתם בתחומים שונים ומגוונים יכולים להוות נדבך משמעותי וקפיצת דרך בהרחבת גבולות הפעילות העסקית של רשת 13".

יואב בן יקר, מבעלי קבוצת טלכלל מסר: "אנחנו משוכנעים ביכולות שלנו ושל רשת 13 להצמיח חברות ועסקים מצליחים במסגרת שיתוף הפעולה החדש, בו אנחנו צפויים להשקיע רבות. תקופת משבר הקורונה הראתה את החשיבות של הדיגיטל והאיקומרס בישראל, ואנחנו מאמינים שיש עוד הרבה מה לעשות בתחומים האלה".

'רשת 13' מפעילה את אחד משני ערוצי הברודקאסט המובילים בישראל. בנוסף להיותה ערוץ מסחרי, רשת הינה חברת תוכן ותקשורת ומחזיקה בחדשות 13 ובפורמטים מהמובילים בישראל ובעולם ובהם גם האח הגדול, הישרדות אקס פקטור ועוד.

טלכלל היא קבוצת אחזקות בחברות בתחום השירותים הדיגיטליים בעלות מחזור כולל של למעלה מחצי מיליארד שקלים בשנה. טלכלל מפעילה חברות משמעותיות כמו BUYME, פלטפורמת המתנות הגדולה בישראל וחברת טלמסר, המספקת מגוון פתרונות סלולריים ואינטרנטיים התומכים בפעילויות שיווק וקידומי מכירות. בין החברות הנוספות שנמנות על הקבוצה: טלכלל מוקדים המתמחה בהקמה והפעלת מרכזי Call Center, חברת ג'וביט, המתמחה בגיוס עובדים בני דור ה-Y וה-Z וחברת TechBuddy, המפעילה מערכי תמיכה לשירותים דיגיטליים. טלכלל משמשת האב לפיתוח, קידום ולתמיכה בחברות ישראליות צעירות, כדוגמת BUYME, שהחלה את דרכה כסטרטאפ צעיר עד שהפכה לאחת משחקניות הדיגיטל הבולטות בישראל. טלכלל נמצאת בבעלות משותפת של קבוצת מאיר ויואב בן יקר.

————–

בואו להתעדכן בכל מה שקורה בעולמות המדיה בקבוצת הפוש הייעודית של כסית בווטסאפ – בלי חפירות, בלי דיבורים, רק קישורים לאייטמים חדשים. להצטרפות לחצו כאן.

שתף את הכתבה ב:

צרו איתנו קשר בנוגע לכתבה:

    נגישות