זזים

דינה זילבר תגיש תוכנית בגל"צ

דינה זילבר בעת הקלטת תכנית הבכורה דינה זילבר בעת הקלטת תכנית הבכורה

דינה זילבר תגיש תוכנית חדשה בגל"צ תחת השם 'מילים ומשפטים עם דינה זילבר'. בתוכנית  תצא זילבר בכל פעם למסע משותף עם אורחיה, בין הספרים, הכתבים, בין תחנות בזמן ובמרחב הארצישראלי. מילים ומשפטים, חומרי חיים, שירים וגעגועים.

דינה זילבר שימשה כמשנה ליועץ המשפטי לממשלה ובכירה בפרקליטות המדינה. לא פעם עלה שמה לכותרות לאחר שמתחה ביקורת על התנהלות הממשלה.

בתכנית הבכורה התארחה מרים פרץ ואמרה: "לא ידעתי שיום אחד אתן את שני בניי. אסור שהמנחה תהיה קבורת בנים. אנחנו צריכים שקט. להרגיע את הרוחות. מנהיגות שמשדרת איפוק. לא להלהיט. אני מצפה ממנהיגות שתדע לגעת באנשים, לחבר אותם לזה שאנחנו כאן יחד. הקורונה היא זמנית, היא תעבור. אבל השנאה?"

הסופר אלי עמיר, שהתארח גם הוא, סיפר בהתרגשות: "הבן השלישי, הלל הצעיר שלי נסע לדרום אמריקה. כשהוא חזר הוא אמר לי "אבא אני צריך לבקש ממך סליחה. אני אף פעם לא קראתי את ספריך. לבגרות קראתי את התקצירים. לפני שנסעתי לקחתי איתי את 'מפריח היונים' ושם קראתי אותו. פעמיים. אבא – עכשיו אני יודע מי אתה, אני יודע מי היה הסבא שלי, עכשיו אני מחזיק בידי ענף ואני יודע מי אני. "היו לי דמעות בעיניים. רק בשביל זה היה שווה לכתוב את הספר הזה".

התכנית, בעריכת יורם רותם ובהפקת סבטה קונוביץ', תשודר בגלי צה"ל מדי יום חמישי בשעה 20:00.

————–

בואו להתעדכן בכל מה שקורה בעולמות המדיה בקבוצת הפוש הייעודית של כסית בווטסאפ – בלי חפירות, בלי דיבורים, רק קישורים לאייטמים חדשים. להצטרפות לחצו כאן.

שתף את הכתבה ב:

צרו איתנו קשר בנוגע לכתבה:

    נגישות