על סדר היום

אשכולות בקמפיין שקורא לאמנים לבדוק זכאותם לכספי תמלוגים

זליג רבינוביץ' זליג רבינוביץ'

'אשכולות' החברה לזכויות מבצעים של אמני ישראל יוצאת בקמפיין לבדיקת זכאות לכספי תמלוגים. 'אשכולות' גובה מדי שנה מיליוני שקלים מגופי השידור כתמלוגים בגין שידורים של סרטים, סדרות, שירים וקטעים אומנותיים ומחלקת אותם לכלל אמני ישראל הרשומים אצלה.

במהלך השנים אותרו אלפים רבים של מבצעים ששמחו לגלות כי מגיעים להם תמלוגים בגין השתתפותם בביצועים ששודרו בטלוויזיה או ברדיו, אך עדיין ישנם אלפי מבצעים שטרם נענו לקריאות החוזרות להירשם ב'אשכולות' ולקבל את הכספים שנשמרו להם. זליג רבינוביץ' מ'אשכולות', הודיע על קמפיין שמטרתו עידוד בדיקת זכאות, בימים הקרובים יתפרסמו מודעות בעיתונים וברשתות החברתיות שיעודדו אמנים להירשם (בחינם) באתר 'אשכולות' ולערוך בדיקת זכאות מהירה ולבדוק האם ישנם כספי תמלוגים שמגיעים להם.

קמפיין אשכולות
קמפיין אשכולות

זליג רבינוביץ': "הוועד המנהל החדש בחברה, מבקש לעשות הכל על מנת להיטיב עם אלפי אמנים היושבים בבית ללא אופק תעסוקתי. אנו מפצירים בהם לבדוק את זכאותם לכספים שאותם הרוויחו לאורך שנות העשייה שלהם. אנחנו עושים ונעשה הכל כדי להקל עליהם את הבדיקה ואת העברת הכספים במהירות האפשרית".

————–

בואו להתעדכן בכל מה שקורה בעולמות המדיה בקבוצת הפוש הייעודית של כסית בווטסאפ – בלי חפירות, בלי דיבורים, רק קישורים לאייטמים חדשים. להצטרפות לחצו כאן.

שתף את הכתבה ב:

צרו איתנו קשר בנוגע לכתבה:

    נגישות