מדיה

עושים אמריקה: חודש הסכם התוכן בין קשת ליוניברסל

קשת ביוש. בית קשת (צילום: אורטל דהן)

יוניברסל טלויז'ן, זרוע ההפקה של הענקית האמריקאית NBC וקשת סטודיוס, זרוע ההפקה של קשת אינטרנשיונל בלוס אנג'לס, חתמו זו הפעם השלישית ברציפות על חידוש של עסקת first look לתוכן מתוסרט לארה"ב, להמשך הקו-פרודוקציות המוצלחות בין השתיים.

במסגרת חידוש ההסכם, שתי החברות נמצאות בפיתוח בימים אלו של תסריטים עבור שתי אדפטציות אמריקאיות עבור רשת NBC: הדרמה המצליחה של קרן מרגלית וקשת "פלפלים צהובים", עם התסריטאית אריקה מיטמן ורימייק לדרמה האוסטרלית Secret Bridesmaids' Business (טייטל אמריקאי: Ties That Bind), שמומנה על ידי הקרן של קשת אינטרנשיונל ומופצת בעולם על ידה, עם התסריטאית דיידרה שו. בנוסף, הסדרה La Brea שפותחה על ידי קשת סטודיוס, אושרה לעונה ותהיה אחת הסדרות היקרות והמושקעות של NBC ב-2021.

מאז החתימה הראשונית על ההסכם ב-2014, יוניברסל וקשת הפיקו יחד שורת סדרות, בהן "להיות איתה" ברימייק עבור ABC, "לינקולן" עבור NBC, The Brave עבור NBC ו-Wisdon of the Crowd עבור NBC. בימים אלו, קשת סטודיוס מנהלת למעלה מ-12 פרויקטים בשלבי פיתוח והפקה שונים עם ברודקאסטרים גדולים, פלטפורמות כבלים וחברות סטרימינג.

נשיאת יוניברסל טלויז'ן, ארין אנדרהיל: "אנחנו מנהלים מערכת יחסים פורייה להפליא עם קשת סטודיוס מ-2014, ונרגשים להמשיך את שיתוף הפעולה שלנו. יש לקשת עין חדה לחומר מובהק ומסחרי וקשרים נהדרים עם טאלנטים, ואנחנו מצפים ליצירה משותפת של פרויקטים מוצלחים ומהדהדים רגשית בשנים הקרובות".

מנכ"ל קשת אינטרנשיונל, אלון שטרוזמן: "חידוש ברית ההפקה הזו הוא דרך נהדרת עבורנו לסכם שנה בה צוותי התסריטאות שלנו ברחבי העולם עשו התקדמות משמעותית על אף אקלים מאתגר מאוד. ברכות לצוותים של קשת סטודיוס ויוניברסל טלויז'ן על השותפות הטובה והיצירתיות המשגשגת".

מנכ"ל קבוצת קשת, אבי ניר: "בשורה מצוינת לפתוח איתה את 2021 – לתעשיית התוכן הישראלית והבינלאומית.
חידוש ההסכם עם אחד מגופי התוכן והטלוויזיה הגדולים בעולם מהווה הזדמנות גדולה עוד יותר ליוצרים הישראליים ולתוכן ישראלי מצוין להגיע לקהלים חדשים ולקבל חשיפה בינלאומית. המשך השותפות מעיד על הפוטנציאל שגם הם רואים בנו. אני רוצה להודות ליוניברסל ולארין על האמון ושיתוף הפעולה לאורך השנים".

————–

בואו להתעדכן בכל מה שקורה בעולמות המדיה בקבוצת הפוש הייעודית של כסית בווטסאפ – בלי חפירות, בלי דיבורים, רק קישורים לאייטמים חדשים. להצטרפות לחצו כאן.

שתף את הכתבה ב:

צרו איתנו קשר בנוגע לכתבה:

    נגישות