הורות

הכירו את גיבורי העל שנלחמים בקורונה

גיבורי על שנלחמים בקורונה גיבורי על שנלחמים בקורונה

מי באמת יכול להציל את העולם מאימת הקורונה? על פי מאות ילדים שלקחו חלק בתחרות איור בינלאומית שיזמה חברת סטרטסיס (Stratasys) בשיתוף עם המוציאה לפועל, חברת Dream Drops, הם כוללים, בין השאר, את העטלף הוורוד, את סטרטמן ואפילו את מארג׳ סימפסון כשהיא מצוידת בשש זרועות.

במסגרת התחרות התבקשו ילדי העובדים מכל אתרי סטרטסיס ברחבי העולם לאייר את גיבורי העל שלהם, להסביר איזה כוחות יש להם וכיצד הם יכולים להביס את הקורונה. מבין מאות הציורים שהגיעו למשרדי סטרטסיס ברחובות, נבחרו  עשרה גיבורים וגיבורות. התחרות זכתה לפופולריות רבה בזירה הישראלית ונרשמו לא פחות מארבעה זוכים מקומיים: ליאה גייחמן בת ה-12, איתן גלס (10), אמיתי בועז רומבק (8) וטל צינמן (9).

גיבורי על שנלחמים בקורונה
דוקטור C – גיבוי על שנלחם בקורונה

מעצבים ומאיירים מקצועיים שוחחו בשיחות וידאו  עם הזוכים לטובת אפיון ועיצוב סופי ומשם הועברו האיורים לאמני תלת מימד ליצירת והדפסת מודלים מדוייקים וצבעוניים ובחלקם אף שקופים – משימה שהוטלה על מדפסות סדרת ה-J של החברה שמדפיסות בטכנולוגיית פוליג׳ט. המוצר הסופי – דמויות תלת מימד, שגם נראות סופר-אמיתיות, נשלחו במארז מתנה לזוכים המאושרים, בצירוף תיקי גב אישיים ממותגים.

לדברי אוהד מיוחס, דירקטור קיימות וחדשנות בסטרטסיס, הרעיון נולד מהרצון להרים פרוייקט גלובלי בעל ערך חברתי ושיתופי, שיביא לידי ביטוי גם את החדשנות של החברה. ״במהלך הדרך גילינו את מה שכבר ידענו קודם וזה שהדמיון האנושי, ובמיוחד אצל ילדים, הוא בלתי מוגבל ומסייע בהתמודדות עם קשיים״, אומר מיוחס. ״חלק מהמשימה שלנו, שכולנו מאוד נהנינו ממנה, הייתה לקחת את החלומות של הילדים, לחבר אותם לטכנולוגיה מתקדמת ולהפיח בהם חיים בדמות גיבורי העל שהדפסנו. אני מעריך שהצלחנו להדגים לדור הצעיר שמותר ורצוי להתפרע בחשיבה יצירתית וכי הוכחנו שכשמדובר בהדפסות תלת מימד – הכל אפשרי״.

שתף את הכתבה ב:

צרו איתנו קשר בנוגע לכתבה:

    נגישות