כלכלה

לילה יבש יותר? מותג החיתולים בייביסיטר יוצא בקמפיין חדש

אילוסטרציה אילוסטרציה

אחד התסכולים הגדולים ביותר של כל הורה הוא לקום בבוקר ולגלות שהחיתול לילה לא ספג מספיק והמיטה רטובה. כמעט בכל פורום הורים תוכלו למצוא את השאלה – במה מחתלים בלילה? מה סופג הכי טוב?

בייביסיטר, המשווק על ידי ניאופרם מוצרי צריכה, יוצא בימים אלו בקמפיין שיווקי רחב היקף לקידום תועלותיו של החיתול. על פי מחקר שביצעה החברה, חיתול בייביסיטר סופג יותר מהאגיס ופמפרס** ומעניק עד 12 שעות ספיגה ללילה יבש. המהלך ילווה בקמפיין רחב היקף בטלוויזיה, בדיגיטל ובנקודות המכירה באמצעות משרד הפרסום GREAT בהיקף של כ- 2 מיליון שקלים.

בייביסיטר הינו מותג החיתולים הצומח ביותר בישראל, זו השנה השלישית ברציפות*. חיתולי בייביסיטר נותנים מענה לצרכי ההורים בארץ עם חיתול איכותי, נוח וגמיש שבנוסף ליכולת ספיגה  מירבית, גם נבדק דרמטולוגית בפיקוח רופא עור ונמצא מתאים לעורו הרגיש של התינוק. בסקר שערכה החברה, נמצא כי 90% מהמשתמשות בבייביסיטר ציינו שימליצו על חיתולי בייביסיטר לחבר/ה ו/או קרוב משפחה. כמו כן, יותר מ-70% מהאימהות המחתלות ציינו את פרמטר הספיגה כחשוב ביותר בבחירת חיתול.

חיתולי בייביסיטר
חיתולי בייביסיטר

כחלק מהקמפיין תוכלו לנסות בעצמכם את החיתולים באמצעות ערכת התנסות במתנה באתר בייביסיטר. כמו כן באתר בייביסיטר תוצע הטבה ייחודית לצרכנים אשר במסגרתה, בכל רכישה של 6/8 חבילות חיתולים באתר המותג במחיר של 159/210 שקלים, מקבלים במתנה סדנא דיגיטלית בנושא הקניית הרגלי שינה נכונים לפעוטות בהשתתפות יועצות השינה חן ברזילאי וענת קרפל – הקול הפנימי להורות.

יעל בן צבי, סמנכ"לית השיווק של ניאופרם מוצרי צריכה: "חיתולי בייביסיטר נותנים מענה מדוייק להורים מחתלים בישראל: גם סופגים יותר מהמתחרים המובילים, גם נבדקו דרמטולוגית בפיקוח רופא עור, גם מתאימים לעורו הרגיש של התינוק וגם מעניקים עד 12 שעות של ספיגה ללילה יבש ושקט לתינוקות ולהורים. אנחנו גאים להיות מותג החיתולים הצומח ביותר בישראל בזכות חיתול מצוין שנותן את המענה הטוב ביותר להורים מחתלים".

את מוצרי בייביסיטר ניתן להשיג באתר האונליין של המותג, באתר האונליין של סופר-פארם, וכן ברשתות המזון, ברשת Be ובחנויות נבחרות.

* עפ"י נתוני סטורנקסט בין השנים 2017-2020

** עפ"י בדיקות מעבדת SGS מינואר 2020. נבדק בעזרת תמיסת מלח על חיתולי בייביסיטר למול חיתולי האגיס פרידום דריי ופמפרס בייבי דריי (כולם מידה 4)

*** מחקר מעמד המותג, חברת Ipsos, דצמבר 2020

שתף את הכתבה ב:

צרו איתנו קשר בנוגע לכתבה:

    נגישות