כלכלה

מהארון של סנדי בר ומיכל אנסקי: תרומה אופנתית לנערות בסיכון

תרומה אופנתית לקהילה תרומה אופנתית לקהילה

קניון עופר רמת אביב יוצא בפרויקט למען הקהילה, במסגרתו תיפתח חנות פופ-אפ יד שנייה – כל ההכנסות תרומה לעמותות הפועלות למען נערות בסיכון, בניהן: "בית רות" בעפולה ו"כפר זוהרות" במגדל העמק, עמותת "אותות מפעילה רשת מסגות לנערות בסיכון" מדובר בנערות בגילאי 13-18 שהוצאו מבתיהן על פי צו של בית משפט.

מי שמובילה את הפרויקט המיוחד היא המשפיענית ומובילת דעת קהל העוסקת בפילנטרופיה, לובה ג'ייקובסון. בזכות פעילותה הועברו לעמותות עד כה סכום של מעל ל- 400,000 שקלים המאפשרים לנערות לקבל הכשרה מקצועית ועוד מגוון תוכניות אשר מתקיימות במסגרת העמותות לדוגמא: תכנית פעילות קיץ, תוכנית טיפול באומנויות בפוסט טראומה, תוכנית הכשרה מקצועית "מבשלים עתיד" ועוד.

החנות תיפתח החל מה- 3 לאוקטובר עד ה- 8 לאוקטובר, למשך 6 ימים לקהל הרחב, תחת השם: "FASHION with LOVE" ("אופנה באהבה"), באזור המרכזי של הקניון.

אופנה באהבה | צילום: שי קדמי
אופנה באהבה | צילום: שי קדמי

בחנות יערכו מכירות של בגדי יד 2 של מותגים ומעצבים מקומיים בינלאומיים, מהמלתחות של הפשניסטות ואושיות אופנה מהמובילות בישראל, כמו:  אגם רוטברג, מיכל אנסקי, לאה שנירר, סיגל שחמון, סנדי בר, ורד רוזן, רז׳ין גנזי, ליאת מולייב ועוד הרבה נשות החברה החנות תכלול פרטי אופנה לצעירות ולנשים: ג'קטים, שמלות, חצאיות, חליפות, ג׳ינסים, חולצות, גופיות, מכנסים, אוברולים ועוד לצד אביזרי אופנה כמו: תיקים, נעלים, חגורות, משקפי שמש ועוד. המחירים ינועו בין  100 שקלים עד 1,000 שקלים לרוב הפריטים, למעט תיקי יוקרה שיתומחרו בהתאם.

מהארון של אושיות אופנה | צילום: שי קדמי
מהארון של אושיות אופנה | צילום: שי קדמי

לדברי לובה ג׳ייקובסון, משפיענית דעת קהל, יוזמת ומובילה של הפרוייקט,  מדובר על פרויקט ייחודי שמסייע לנערות במצבי סיכון ונותן להן סיכוי אמיתי לעלות על מסלול חיים נורמטיביים תוך השתלבות בחברה. באותה נשימה הפרויקט גם מעלה את המודעות הציבורית על הבעיה הקשה. קיימות בנינו נערות במצבים קשים ואנחנו כחברה מחוייבים להשאר עירניים ולעזור להן. לדבריה: "שיתוף פעולה עם קניון עופר רמת אביב חשוב מאוד ואף משמח, הוא מציג את הבעיה וגם דואג לפתרון. כל נערה שמצליחה לצאת מרקע חיים קשה היא אישה שתוכל להקים משפחה בריאה. וזו תהיה ההצלחה שלנו כחברה".

לדברי דוד בן משה מנכל עופר רמת אביב: "פעילות התנדבותית חברתית היא אחת האג'נדות של הקניון. במסגרת הפעילות למען נערות בסיכון הקניון רותם את העובדים בשיתוף קהל המבקרים ויחד אנו משפיעים ומצליחים לעשות משהו טוב ולהחזיר לקהילה".

שתף את הכתבה ב:

צרו איתנו קשר בנוגע לכתבה:

    נגישות