כלכלה

ניקול משיקה מטליות לחות לניקוי צעצועים

ניקול, מטליות לחות לניקוי צעצועים ניקול, מטליות לחות לניקוי צעצועים

צעצועים מלווים את התינוקות שלנו מהיום הראשון ולאורך כל שלבי ההתפתחות שלהם. הם משחקים איתם, זורקים אותם על הרצפה בבית ומחוצה לו, ובמיוחד בתקופות של בקיעת שיניים, נושכים ולועסים אותם. עד מהרה, הצעצוע מתלכלך ומתמלא בחיידקים, אלרגנים ואפילו עובש.

הצעצועים, משטח ההחתלה, כיסא הבטיחות של התינוק באוטו או כסא האוכל – כולם מהווים חממה לחיידקים ומצריכים ניקוי יסודי מדי יום.

על פי מחקר שנעשה באוניברסיטת ג'ורג'יה בארה"ב בשנת 2016 והתפרסם בכתב העת The Pediatric Infectious Disease Journal , וירוסים מסוימים, כמו שפעת, עלולים לשרוד על צעצועי ילדים עד 24 שעות לאחר זיהום הצעצוע, בלחות יחסית של 60% ועד 10 שעות לאחר זיהום הצעצוע בלחות יחסית של 40%. עובדה זו, חושפת תינוקות וילדים למחלות זיהומיות, "הודות" לחיידקים עקשניים השורדים זמן רב על גבי צעצועים.

עבור צורך זה בדיוק, פיתח ניקול, מותג עזרי הבית והנקיון מבית קימברלי-קלארק, מטליות לחות לניקוי צעצועים ומשטחים בסביבת התינוק. המטליות הלחות הן היחידות בשוק העשויות מ- 100% רכיבים שמקורם בתעשיית המזון, אינן מכילות כימיקלים רעילים, חומרי צבע ופרבנים ונבדקו דרמטולוגית. בנוסף, הן מאושרות למגע עם מזון, ולכן מתאימות לניקוי צעצועים, משטחי מזון, כסאות אוכל ועוד, ללא צורך בשטיפת המשטח לאחר הניגוב.

מה היתרונות בניקוי צעצועים באמצעות מטליות לחות ייעודיות?

בשוק קיימים היום מגוון תרסיסים לחיטוי וניקוי של מוצרי תינוקות, אך טרם ראינו מגבונים ייעודיים למטרה זו. בעוד מגבוני תינוקות רגילים מתאימים לניקוי עורו העדין של התינוק בשימוש חיצוני בלבד, הן לא מתאימות לחיטוי של צעצועים. המטליות הלחות לניקוי צעצועים מאושרות למגע עם מזון, ולכן יכולות לשמש לניקוי בטוח בסביבת התינוק של צעצועים, משטחי החתלה, כסאות אוכל ועוד, ללא צורך בשטיפת המשטח לאחר השימוש, גם אם התינוק הכניס אותם לפה. בנוסף, קל לקחת את המגבונים ביחד איתכם בתיק ההחתלה או בעגלה, כך שאם נפל צעצוע על המדרכה או בגינת המשחקים, קל ונוח מאוד לנקות אותו.

את המגבונים החדשים של ניקול לניקוי צעצועים תוכלו למצוא ברשתות השיווק.

 

 

שתף את הכתבה ב:

צרו איתנו קשר בנוגע לכתבה:

    נגישות